Europos veteranų stalo teniso čempionate lietuvis Povilas Bagužis iškovojo bronzą

GAC GROUP 2011m

EUROPOS  VETERANŲ STALO TENISO ČEMPIONATE LIETUVIS IŠKOVOJO BRONZĄ

Liepos 25d. pasibaigė 9-asis Europos veteranų stalo teniso čempionatas, vykęs Čekijoje, Liberec mieste.

Varžybose  dalyvavo 2473 dalyviai iš skirtingų Europos valstybių ir net 15 sportininkų iš Lietuvos. Čia buvo išaiškinti aštuonių amžiaus grupių moterų ir vyrų čempionai. Geriausiai Europos veteranų čempionate iš Lietuvos sportininkų sekėsi panevėžiečiui Povilui Bagužiui, dalyvavusiam 60-64 amžiaus grupės kategorijoje. Pusfinalyje Povilas rezultatu 3:1  pralaimėjo Suomijos atstovui Matti Lappalainen ir  iškovojo bronzos medalį.

40 – 49m. amžiaus grupės dvejetų varžybose Lorestas Trumpauskas,  atstovavęs Anglijai,  kartu su Izraelio žaidėju Dmitrij Abramenko finale įveikė Rusijos atstovus Georgy Rubinshtein ir Alexander Savelyev ir tapo čempionais.

Rezultatai: žaidėjų Lietuvos vieta finalinėje ar paguodos (Co) lentelėse.

Vn.     Dv.   Pavardė, vardas.   Vien., dvej. amžiaus gr.   Dvejeto partneris.

128     64     ADOMAUSKAS Romualdas MS70 MD70 LTU, Jekabsons Gunars LAT.