Tomas Mikutis atvirame Peru stalo teniso čempionate iškovojo auksą

Š

 

Tomas Mikutis atvirajame Peru stalo teniso čempionate iškovojo auksą!

Vakar, birželio 30d. Limoje, Peru paaiškėjo ITTF „Global Junior Circuit“ varžybų, kuriose vykdomos dviejų amžiaus grupių, jaunių (U-18) ir jaunučių (U-15), atvirojo čempionato nugalėtojai. Šiose varžybose dalyvavo ir striprus bei talentingas aštuoniolikmetis Lietuvos sportininkas – Tomas Mikutis, kuris ne tik komandinėse var-ybose su šeimininkų atstovu iškovojo antrąją vietą, tačiau ir vienetų rungtyje pirmą kartą tokio lygio atvirajame čempionate iškovojo auksą.

Vasario 2-6d. Čekijoje vykdytose ITTF „Global Junior Circuit“ atvirosiose varžybose lietuvis Tomas Mikutis pirmą kartą tokio lygio U-18 amžiaus grupėje asmeninėse varžybose iškovojo 3-ąją vietą.

Šį kartą sportininkui pasisekė labiau. Pirmą kartą iškovojo pirmąją vietą tokiose varžybose. Tai didelis pasiekimas.

Kovos pagrindinėje lentelėje buvo įnirtingos. Pusfinalyje T.Mikutis(62) susitiko su Brazilijos atstovu Hugo Calderano(68). Po sudėtingos kovos lietuvis nugalėjo rezultatu 4:3(6,11,8,-9,-6,-3,7). Dar įdomesnis buvo finalinis susitikimas su Argentinos atstovu Fermin Tenti(283). Pradžioje T.Mikučiui sekėsi sunkiai ir pirmi trys setai buvo pralaimėti. Tačiau galiausiai pergalė buvo išplėšta ir rezultatu 4:3(-6,-8,-8,10,5,9,9) sportininkas iš Lietuvos tapo visų varžyvų nugalėtoju.