R.Paškauskienė su O.Fadejeva Europos čempionato dvejetų finale

Europos stalo teniso pirmenybių Lenkijoje moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje praėjusių metų bronzos medalininkė Rūta Paškauskienė (85 vieta ITTF reitinge) 1:4 (6:11; 7:11; 7:11; 11:5; 11:13) nusileido Vokietijos sportininkei Kristinai Silbereisen (ITTF-44) ir pasitraukė tolesnių varžybų.

Tiesa, lietuvė dar tęs savo pasirodymą dvejetų varžybose. Ketvirtfinalyje R. Paškauskienė su ruse Oksana Fadejeva po atkaklios kovos rezultatu 4:1 (8:11, 11:8, 11:6, 13:11, 11:7) įveikė trečiu numeriu skirstytas vokietes Kristin Silbereisen ir Zhengi Barthel ir pateko į pusfinali bei tuo pačiu užsitikrino mažiausiai bronzos medalius.

Šeštadienį pusfinalyje R. Paškauskienė su O. Fadejeva kovos su Li Jie ir Jelena Timina iš Olandijos, kurias 2010 metų Europos čempionato finale įveikė 4:0.

Aštuntfinalyje mūsiškė poroje su O. Fadejeva rezultatu 3:1 įveikė lenkių duetą Kataržyną Grzybowską ir Kingą Stefanską.

Šiandien ryte, spalio 15d. Pusfinalyje Rūta Paškauskienė (ITTF 85) su O.Fadejeva (ITTF 89) rezultatu 4:2 (11:5; 12:10; 6:11; 11:9; 7:11; 11:8) nugalėjo olandes  Jie LI (ITTF 25) su Elena TIMINA (ITTF 98). Lietuvės ir rusės dueto finalo varžovės bus arba rumunės Daniela DODEAN (ITTF 50) su Elizabeta SAMARA (ITTF  49), arba vengrės Krisztina TOTH (ITTF 42) su Georgina POTA (ITTF 46).