Vokietijos atvirajame jaunių čempionate iškovota bronza

Lietuvos vaikinų rinktinė rodo puikius rezultatus Vokietijos atvirajame jaunių čempionate

alt

Spalio 27d.  Dinklage mieste prasidėjo ITTF organizuojamas Vokietijos atviras jaunių (U-18) čempionatas. Dalyvauja 23 vaikinų ir 22 merginų komandos. Taip pat atvirajame čempionate dalyvauja ir Azijos kontinento komandos. Vokietijoje vykstančiose varžybose dalyvauja ir Lietuvos jaunių vaikinų (A.Udra, T.Mikutis, P.Gkra, I.Navickas) ir merginų rinktinės (U.Baskutytė, V.Venckutė, I.Preidžiktė.

Po pirmosios važybų dienos puikiai sekasi Lietuvos vaikinų rinktinei. Rinktinė įveikė visas F grupės komandas varžoves. Pirmajame susitikime rezultatu 3:1 lietuviai nugalėjo Korėjos antrąją komandą. Japonijos antrąją komandą Lietuvos rinktinė įveikė rezultatu 3:2. Puikiai pasirodė ir žaidžiant su stipria Vokietijos pirmąja komanda. Lietuviai įveikė šią rinktinę rezultatu 3:2.

Pagrindinėje lentelėje pirmieji Lietuvos vaikinų rinktinės varžovai buvo Europos jaunių čempionai Prancūzijos rinktinė. Lietuviai nugalėjo rezultatu 3:1.  Kiti lietuvių varžovai bus Rusijos rinktinė.

Lietuvos merginų rinktinei sekėsi ne taip gerai. D grupėje lietuvių varžovės buvo Kroatijos, Vokietijos bei Korėjos rinktinės. Lietuvos merginų komanda patyrė visus tris pralaimėjimus. Toliau kovas tęsė paguodos turnyre. Tačiau ir čia nepasisekė. Lietuvės rezultatu 3:0 nusileido Prancūzijos rinktinei.

Daugiau informacijos: http://ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2091&category=WJC

 

Lietuvos vaikinų rinktinė pateko į pusfinalį

Ketvirtfinalyje Lietuvos vaikinų rinktinė susitiko su stipria Rusijos komanda, kurią įveikė rezultatu 3:1 ir pateko į pusfinlį. Du komandinius taškus davė Tomas Mikutis laimėjęs rezultatu 3:2 (12:10;11:5;9:11;4:11;11:7) prieš Philipp Kuimov ir 3:0 (11:5;11:7;11:5) prieš Andrey Petukhov. Vieną komandinį tašką davė Alfredas Udra rezultatu 3:1(11:8;1:11;11:7;11:2) įveikęs Andrey Petukhov. Ignas Navickas pralaimėjo prieš Stepan Shaposhnikov rezultatu 1:3 (12:10; 0:11;12:14;8:11). Dėl patekimo į finalą Lietuva žais su pirma Japonijos komanda, kuri rezultatu 3:0 ketvirtfinalyje įveikė Austrijos rinktinę.

Kitame pusfinalyje susitiks Vokietijos antra ir Kroatijos komandos.

Atnaujinta. Lietuvos vaikinų rinktinė pusfinalyje pralaimėjo Japonijos rinktinei rezultatu 3:0. Galime pasveikinti Lietuvos jaunių vaikinų komandą su bronza. Kitame pusfinalyje Kroatijos rinktine rezultatu 3:1 nugalėjo Vokietijos rinktinę. Finale susitiks Kroatijos ir Japonijos komandos. Merginų finale susitiks Rumunijos ir Vokietijos rinktinės.