Rytoj T.Mikutis pradeda kovas Volswagen Pasaulio jaunių čempionate

Šiandien, lapkričio 15d. Manamoje (Bahreinas) vykstančiame Volkswagen Pasaulio stalo teniso jaunių čempionate baigėsi komandiniai žaidimai. Deja, Lietuvos jaunių rinktinės nedalyvavo šioje rungtyje.

Vaikinų tarpe finale dėl Pasaulio jaunių čempionų titulo susitiko Japonijos bei Kinijos rinktinės. Pusfinlayje Kinijos vaikinų rinktinė rezultatu 3:0 įveikė Indijos rinktinę. Tuo tarpu Japonijos rinktinė dėl patekimo į finalą kovojo su Prancūzijos rinktine, kurią nugalėjo rezultatu 3:1. Čempionų titulu džiaugiasi Kinijos sportininkai. Japonus jie įveikė rezultatu 3:1.

3–1

Trečiąja vieta čempionate dalinasi Prancūzijos bei Indijos jaunių vaikinų rinktinės.

Merginų tarpe situacija panaši. Finale taip kaip ir pas vaikinus kovojo Japonijos bei Kinijos merginų rinktinės. Kinijos sportininkai gali džiaugtis antru iškovotu aukso medaliu. Kinijos stalo tenisininkės įveikė japones rezultatu 3:0.

0–3

Pasaulio jaunių čempionate Hong Kongo bei Kinijos Taipejaus merginų rinktinės dalinasi garbinga trečiąja vieta.

Rytoj Manamoje prasidės asmeninės bei dvejetų rungtys. Čia kovos ir Lietuvos stalo tenisininkas Tomas Mikutis. Iš viso varžybose užregistruota 87 vaikinai bei 88 merginos, kurie pretenduos į Volkswagen Pasaulio jaunių čempionato nugalėtojo titulą.

T.Mikutis žais 6-ame pogrupyje. Lietuvos stalo tenisininkas ITTF jaunių reitinge šiuo metu yra 47. Pirmasis priešininkas pogrupyje bus Kanados atstovas Louis WONG (ITTF U-18 reit. 619). Antrasis varžovas bus argentinietis Juan DAHER (157).