Lietuviai grįžo iš Baltijos šalių jaunių top-10

Liepos 6 d. Parnu – Jaagupi (Estija) vyko Baltijos šalių jaunių top-10 varžybos. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos stalo tenisininkai. Lietuvą atstovavo: I. Preidžiūtė, E. Orlovaitė, J. Rudzinskaitė, R. Lesiv, D. Bartusevičius, R. Franckaitis. Sportininkus lydėjo treneris treneris R. Velička.

Merginų tarpe 1-ąją vietą nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo iškovojo panevėžietė Ingrida Preidžiūtė. Estė Valeria Petrova užėmė 2-ąją vietą. Sportininkė patyrė 2-u pralaimėjimus: prieš I. Preidžiūtę rezsultatu 2:3 ir prieš J. Rudzinskaitę rezultatu 1:3. 3-ąją vietą užėmė taip pat estė Olesja Ketsko. E. Orlovaitė varžybose užėmė 6-ą vietą, J. Rudzinskaitė – 8-ą vietą.

Vaikinų tarpe nugalėtojo titulu džiaugėsi estas Aleksandr Lushin. 2-ąją vieta iškovojo R. Lesiv patyręs vieną pralaimėjimą rezultatu 0:3 prieš A. Lushin. 3-ąją vietą užėmė estas Rivo Saaremae.