Šeštadienį Vilniuje nuaidėjo Olimpinė diena

Saulėtą ir šiltą šeštadienį tūkstančiai vilniečių bei miesto svečių dalyvavo „LTeam“ Olimpinėje dienoje. Dalyvavo ir profesionalūs sportininkai, kurie pristatė savo sporto šakas, ir sporto mėgėjai, ir visai atsitiktiniai žmonės, išėję su vaikais į miestą pasivaikščioti.
Jubiliejinėje 25-ojoje Olimpinėje dienoje sporto šakų pristatymą rengė per 20 sporto federacijų, o gražus ir saulėtas oras skatino visus aktyviai leisti laisvalaikį.

Renginiai vyko Katedros aikštėje ir prie Baltojo tilto. Prie Vilniaus katedros įsikūrė stalo teniso, regbio, imtynių, golfo, fechtavimo ir kitų sporto šakų atstovai.


Lietuvos stalo teniso asociacija buvo įsikūrusi puikiai matomoje vietoje priešais Katedrą, kur sulaukė didelio praeivių susidomėjimo. Dalyviai aktyviai registravosi į mini turnyrus, tad visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas prie stalo teniso stalo. Belaukiantys progos pažaisti stalo tenisą galėjo sudalyvauti ir nuotaikingame HEL-PONGO žaidime. Stalo tenisas nepaliko abejingų ir Lietuvos olimpiečių, čia savo jėgas išbandė Edvinas Krungolcas ir Mindaugas Mizgaitis.