Iš Šiaurės Europos šalių jaunių čempionato lietuviai grįžo su laimėjimais

2014 m. birželio 24-28 d. tradiciškai Haapsalu mieste Estijoje vyko Šiaurės Europos šalių jaunių čempionatas, kuriame kaip ir kiekvienais metais dalyvavo ir Lietuvos stalo tenisininkai.
Iš Estijos Lietuvos stalo tenisininkai grįžo ne tuščiomis. Berniukų jaunučių amžiaus grupėje individualiose varžybose Rimas Lesiv (Jonava) užėmė 1-ąją vietą. 2-ąją vietą užėmė suomis Veikka Flemming, 3-ąją taip pat suomis Alex Naumi.

Mergaičių jaunučių grupėje asmeninėse varžybose užėmus 2-ąją vietą puikiai pasirodė panevėžietė Aistė Dervinytė. 1-ąją vietą iškovojo Norvegijos sportininkė Nora Bagner Nilsen. Trečiąja vieta džiaugėsi estė Valeria Sarycheva.

Jaunių vaikinų amžiaus grupėje asmeninėse varžybose Benas Skirmantas (Šiauliai) užėmė 2-ąją vietą. Suomis Miikka O’connor iškovojo 1-ąją vietą, o norvegas Fredrik Meringdal – 3-ąją.

Jaunių merginų asmeninėse varžybose lietuvės pergalių neiškovojo. 1-ąją vietą iškovojo estė Valeria Petrova, 2-ąją Ilka Doval (Norvegija), 3-ąją Rebekka Carlsen (Norvegija).

Estijoje vyko ir komandinės varžybos, kur lietuviai taip pat grįžo su laimėjimais. Jaunučių mergaičių grupėje Lietuvos komanda (Erika Satkevičiūtė, Aistė Dervinytė, treneris Rytis Velička) užėmė 3-ąją vietą. 1-ąją vietą užėmė Norvegijos-1 rinktinė, 2-ąją Suomijos rinktinė.

Jaunučių berniukų grupėje 1-ąją vietą užėmė Norvegijos-1 rinktinė, 2-ąją Suomijos, 3-ąją Norvegijos-2 rinktinės.

Jaunių vaikinų grupėje Lietuvos rinktinė (Rimas Lesiv, Benas Skirmantas, Romualdas Franckaitis, trenerė Lina Sabaliauskienė) iškovojo 1-ąją vietą. 2-ąją vietą varžybose užėmė Norvegijos rinktinė, 3-ąją – Suomijos.

Jaunių merginų grupėje 1-ąją vietą užėmė Estijos -1 rinktinė, 2-ąją – Norvegijos, 3-ąją Estijos-2.