Iš Baltijos šalių čempionato lietuviai grįžo su pergalėmis

Rugsėjo 13-14 d. Latvijos Aloja mieste pasibaigė Baltijos šalių stalo teniso čempionatas. Čempionate vyko komandinės ir asmeninės varžybos, kuriose lietuviai puikiai pasirodė.

Moterų komandinėse varžybose Lietuvos moterų komanda (Eglė Stuckytė, Vitalija Venckutė, Kristina Kazlauskaitė ir trenerė Romualda Garkauskienė) iškovojo pirmąją vietą. Lietuvės rezultatu 3:1 įveikė Latvijos 1-ąją komandą, 3-0 Latvijos 2-ąją ir 3:0 Estijos komandas.

Pirmąją vietą komandinėse varžybose iškovojo ir Lietuvos vyrų komanda, kurią atstovavo: Arnoldas Domeika, Matas Vilkas, Gintautas Juchna ir treneris Raimundas Jackevičius. Lietuvos vyrų komanda rezultatu 3:1 įveikė Estijos, 3:0 Latvijos 2-ąją komandas, tačiau po atkaklios kovos rezultatu 2:3 nusileido Latvijos 1-ai komandai.

Moterų asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė Eglė Stuckytė užėmusi 2-ąją vietą. Sportininkė finale rezultatu 3:4 nusileido estei Airi Avameri. Trečiąja vieta dalinosi Vitalija Venckutė ir estė Katlin Latt.

Arnoldas Domeika geriausiai pasirodė vyrų asmeninėse varžybas taip pat užėmęs 2-ąją vietą. Finale lietuvis 0:4 pralaimėjo estui Valot Vainula. Trečiąja vieta Baltijos šalių čempionate dalinosi Gintautas Juchna ir latvis Arturs Reinhols.