Paaiškėjo 5-ojo Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviro čempionato komandinių varžybų nugalėtojai

Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje įpusėjo 5-asis atviras Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių čempionatas, skirtas trenerei Bronei Balaišienei atminti. Šiandien, antrąją varžybų dieną, paaiškėjo komandinių varžybų nugalėtojai. Jaunučių berniukų komandinėse varžybose čempionų titulus iškovojo turnyro favoritais laikoma Lietuva-1 komanda, kurią atstovavo Medardas Stankevičius ir Agnius Kačerauskas. Sportinininkai finale rezultatu 3:0 įveikė Suomija-1 komandą, kurioje žaidė Arttu Pihkala ir Alex Naumi. Trečiąja vieta dalijasi Izraelis-1 (Ron Dimant, Yoav Prives) ir Izraelis-2 (Guy Kouchly, Itay Chananel) komandos.

Mergaičių jaunučių kategorijoje čempionėmis tapo Baltarusija-1 rinktinė, atstovaujama Darya Kisel ir Katsiaryna Vakhliayeva. Finalinėje kovoje ši komanda 3:1 nugalėjo Rusija-1 atstoves (Daria Azarenkova ir Alexandra Safronova). Trečiąją vietą užėmė Lenkija (Joanna Sokolowska, Weronika Mielnicka) ir Suomija (Sofie Eriksson, Annika Lundstrom) komandos.

Mini jaunučių berniukų komandiniais čempionais tapo Rusija-2 (Michail Brednikov, Anatoli Smirnov) komanda, rezultatu 3:1 įveikę Lenkija-2 (Lukasz Sokolowski, Maksymilian Miastowski) rinktinę. Trečiąja vieta dalijasi Rusija-Sdushor (Sergei Ryzhov, Sergei Zagoskin) ir Rusija-1 (Vladislav Makarov, Egor Badikov) komandos.

Mini jaunučių mergaičių kategorijoje Lietuva-1 komandoje žaidusios Emilija Riliškytė ir Kornelija Riliškytė pusfinalio atkaklioje kovoje rezultatu 2:3 nusileido Rusija-2 (Diana Loginova, Anastasia Beresneva) komandai ir su Lenkija (Dominika Gilewska, Sonia Gendera) dalijasi trečiąja vieta turnyrinėje lentelėje. Finalinėje kovoje Rusija-1 (Arina Slautina, Zoia Lidzieva) 3:1 įveikė Rusija-2 komandos nares.

Rytoj, paskutiniąją atvirojo čempionato dieną, jaunieji stalo tenisininkai rungsis dėl čempionų titulų asmeninėse varžybose.