Iš Šiaurės Europos šalių jaunių čempionato lietuviai grįžo su medaliais

2015 m. birželio 26-28 d. Haapsalu mieste Estijoje vyko Šiaurės Europos šalių jaunių čempionatas, kuriame Lietuvą atstovavo jaunių vaikinų rinktinė: Benas Skirmantas, Rimas Lesiv, Romualdas Franckaitis ir trenerė Lina Sabaliauskienė.

Lietuviai iškovojo medalius tiek komandinėse, tiek asmeninėse varžybose. Komandinėse grupės varžybose Lietuvos jaunių vaikinų rinktinė varžėsi su Norvegijos, Suomijos ir Estijos komandomis. Lietuvos atstovai nugalėjo visas komandas ir grupės varžybose užėmė 1-ąją vietą. Pagrindinėje lentelėje lietuviai 3:2 įveikė Estijos-1 komandą, o finalinėje kovoje 3:0 sutriuškinę Švedijos rinktinę, iškovojo aukso medalius.

Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė Rimas Lesiv, kuris jaunių vaikinų amžiaus grupėje iškovojo sidabro medalį. Tik finale Lietuvos sportininkas rezultatu 2:3 turėjo pripažinti esto Aleksandr Lušin pranašumą. Benas Skirmantas aštuntfinalyje 1:3 pralaimėjo Johan Barius iš Švedijos, kuris tapo bronzos medalio laimėtoju. Galutinėje įskaitoje B.Skirmantas užėmė 12-ą, o R.Franckaitis 16-ą vietas.