Lietuvos jaunių TOP-12 nugalėtojai: A.Dervinytė ir B.Skirmantas

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso jaunių Top-12 pirmenybės dėl geriausiųjų titulų.

Merginų kategorijoje pirmą vietą iškovojo Aistė Dervinytė iš Panevėžio, kuri finale 4:0 įveikė kitą panevėžietę Eriką Satkevičiūtę. Abiejų prizininkių treneris Rytis Velička. Kovoje dėl trečios vietos šiaulietė Vanesa Ražinskytė 3:1 nugalėjo Ievą Šimkutę iš Šiaulių. Sportininkių trenerė Lina Sabaliauskienė.

Vaikinų kategorijoje finale šiaulietis Benas Skirmantas (trenerė Lina Sabaliauskienė) 4:1 įveikė Rimą Lesiv iš Jonavos (treneris Saulius Bureika). Susitikime dėl trečios vietos vilnietis Agnius Kačerauskas (treneris Artūras Orlovas) 3:1 laimėjo prieš Klaidą Čepaitį iš Panevėžio (treneris Rytis Velička). {jcomments off}