Europos rinktinė su M.Stankevičiumi triumfavusi prieš Aziją – pasaulio pirmenybių čempionė

Egipte vykstančiose pasaulio jaunučių pirmenybėse pergalingai žaidusi Europos rinktinė su Medardu Stankevičiumi buvo nesustabdoma ir finale. Europos rinktinė finalo kovoje sensacingai įveikė stalo teniso žemyno – galingosios Azijos rinktinę. Europiečiai 3:0 triumfavo prieš labai sunkiai nugalimus Azijos šalių žaidėjus. Nuo 2003 m. ITTF rengiamose pasaulio jaunučių pirmenybėse Europos rinktinės čempionių titulus buvo iškovojusios tik keturis kartus.

Fantastišką ir labai svarbią pergalę finalo akistatoje iškovojo lietuvis Medardas Stankevičius, kuris 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 12:10) sensacingai nugalėjo planetos jaunučių 9-ąją raketę Kinijos žaidėją Shuo Yang. Europos jaunučių čempionas Christian Pletea 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:8) įveikė japoną Koyo Kanamitsu, o švedas Truls Moregard nepaleido Europos komandos įgyto pranašumo ir rezultatu 3:1 (2:11, 11:5, 11:9, 11:5) įveikęs korėjietį Junhyun Song, pratęsė Europos pergalių seriją. Europos rinktinei taip pat atstovavo finaliniame susitikime nežaidęs moldavas Cristian Chirita. Europos rinktinės treneris belgas Marc Closset.

Lietuvos stalo tenisininkas M.Stankevičius pasaulio jaunučių pirmenybėse Europos rinktinėje demonstravo puikų žaidimą – laimėjo visus žaistus mačus.
{jcomments off}
Lietuvis tęsia savo pasirodymą planetos pirmenybėse, spalio 29-31 d. geriausi pasaulio jaunučiai kovos asmeninėse varžybose.