Pasaulio jaunučių pirmenybėse M.Stankevičius užtikrintai pateko į aštuntfinalį

Egipte vykstančiose pasaulio jaunučių pirmenybėse ketvirtadienį prasidėjo asmeninės varžybos, kuriose 32 geriausieji pasaulio jaunučiai kovoja dėl geriausiųjų titulų. Pasaulio pirmenybių čempionu su Europos rinktine tapęs M.Stankevičius ir toliau skina pergales šių pirmenybių asmeninėse varžybose.

Atrankos varžybų septintoje grupėje M.Stankevičius laimėjo visus tris mačus ir užtikrintai pateko į aštuntfinalį. Lietuvos stalo tenisininkas 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:7) nugalėjo Kevin Lin iš Naujosios Zelandijos, 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 13:15, 11;6) įveikė egiptietį Marwan Abdelwahab ir paskutinėje grupės kovoje 3:0 (11:4, 14:12, 11:3) šventė pergalę prieš singapūrietį Yan Kai Andy Wong. Šiandien aštuntfinalio akistatoje M.Stankevičiaus laukia kova su brazilu Guilherme Teodoro.  {jcomments off}

Sėkmingai lietuvis žaidžia ir dvejetų varžybose. Pirmajame rate M.Stankevičiaus ir švedo Truls Moregard duetas 3:0 (11:8, 11;7, 11:6) nugalėjo australą Benjamin Gould ir Kevin Lin iš Naujosios Zelandijos. Ketvirtfinalyje lietuvio ir švedo duetas susitiks su argentiniečio Martin Bentacor ir brazilo Guilherme Teodoro pora.