Lietuvos moterų komandinio čempionato nugalėtojos – Klaipėdos „Etna“ komanda

Po savaitgalį vykusio paskutinio turo paaiškėjo 2016 m. Lietuvos moterų komandinio čempionato nugalėtojos.

Absoliučiomis čempionėmis tapo Klaipėdos „Etna“ komandos žaidėjos, kurios čempionate laimėjo visus susitikimus. Šios komandos garbę gynė: Andželika Petrauskienė, Aistė Macaitė, Auksė Gecevičiūtė ir Violeta Vitkauskienė.

Sidabro medalius iškovojo Vilniaus SM „Tauras-Mažoji raketė“ komanda. Šioje komandoje žaidė: Meida Sereikaitė, Dovilė Timukaitė, Aurelija Abaravičienė ir Jelena Anikejeva, kuri yra ir komandos trenerė.

Į trečią vietą pretendavo net 5 komandos, surinkusios vienodą taškų skaičių, todėl vietų pasiskirstymą lėmė tarpusavio susitikimų rezultatai. Susumavus rezultatus Lietuvos moterų komandinio čempionato trečios vietos laimėtojomis tapo Panevėžio „KKSC-Fuksas“ žaidėjos: Aistė Dervinytė, Erika Satkevičiūtė, Austėja Radinaitė ir Augustė Melaikaitė, komandos treneris Rytis Velička.

Lietuvos moterų komandinio čempionato 1-3 vietų laimėtojos bus apdovanojamos š.m. balandžio 27 d. 11 val. Kūno kultūros ir sporto departamente LSTA Vykdomojo komiteto posėdžio metu.