X-osios Baltijos jūros jaunių žaidynės

Liepos 7-9 dienomis Breste (Baltarusija) vyko X-osios Baltijos jūros jaunių žaidynės. Merginų rinktinei atstovavo Kornelija Ščiglaitė ir Augustė Melaikaitė, vaikinų rinktinei Agnius Kačerauskas ir Klaidas Čepaitis (treneris Valdas Martinkus). Lietuvių startai buvo labai sėkmingi ir bendrojoje įskaitoje susumavus visus rezultatus užimta 2 vieta. 1 – Baltarusija, 3 – Rusija, 4 – Latvija, 5 – Vokietija-1 ir 6 – Vokietija-2. Iš 7 rungčių iškovoti 6 medaliai (bendrai jų net 10 – 5 aukso ir 5 sidabro).

Merginų grupėje dalyvavo viso 6 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos-1 ir Vokietijos-2. Lietuvos komanda įveikė visas varžoves rezultatais 3-1 arba 3-0 ir tapo čempionėmis. Dvejetų varžybose pralaimėtas tik vienas susitikimas Vokietijos-1 merginoms ir taip pat užimta pirmoji vieta. Asmeninėse varžybose geriau sekėsi Kornelijai Ščiglaitei. Ji pralaimėjo tik 2 susitikimus ir užėmė antrąją vietą. Augustė Melaikaitė su 3 pralaimėjimais liko ketvirta.

Vaikinų grupėje dalyvavo viso 4 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos. Lietuvos komanda įveikė Latvijos ir Rusijos komandas rezultatais 3-0 ir lemiamoje kovoje su Baltarusija nusileista 3-2 ir taip iškovota antroji vieta. Dvejetų varžybose taip pat nusileista Baltarusijos atstovams ir užimta antroji vieta. Asmeninėse varžybose nenugalimas buvo Agnius Kačerauskas, jis ir tapo čempionu. Klaidas Čepaitis liko šeštas.

Daugiau informacijos : https://www.facebook.com/profile.php?id=100018697810783&hc_ref=OTHER&pnref=story

Attachment