Rugsėjo 15-16 d. vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės (2003-2006 m.)
Finalinis žaidynių etapas vyko sporto mokyklos „Tauras“ salėje.
LSTA prezidentė Inga Navickienė apdovanojo žaidynių nugalėtojus ir prizininkus.
Žaidynėse buvo 4 rungtys: asmeninės, mergaičių dvejetai, berniukų dvejetai ir mišrūs dvejetai. Iš viso dalyvavo 30 mergaičių ir 34 berniukai.
Labai netikėtas buvo mergaičių finalas, kuriame dėl aukso medalio susitiko kovoti Kornelija Riliškytė (sporto mokykla „Tauras“) su Simona Rimkevičiūte (Joniškio sporto centras). Rezultatu 3:0 Kornelija lengvai nugalėjo priešininkę ir tapo asmeninių varžybų čempione.
Dėl trečios vietos kovojusi Laura Abaravičiūtė („Naujųjų žvaigždžių“ sporto klubas) rezultatu 3:1 nugalėjo Gerdą Šišanovaitę (SM „Tauras).
Mergaičių asmeninės varžybos:
I -a vieta Kornelija Riliškytė
II-a vieta Simona Rinkevičiūtė
III-ia vieta Laura Abaravičiūtė
IV-a vieta Gerda Šišanovaitė
V-a vieta Elzė Danilkevičiūtė
VI-a vieta Neda Mackevičiūtė
VII-a vieta Karolina Kuznecova
VIII-a vieta Kamilė Stankevičiūtė
IX-a vieta Emilija Riliškytė
X-a vieta Gabrielė Strodomskytė
Berniukų finale susitiko Lukas Rimkus (SM „Tauras“) su Luku Laketčenko (Šalčininkų SM).
Dėl trečios vietos rungėsi Aleksandras Chmelevskis (sporto mokykla „Gaja“) su Nojum Augustinavičiumi ( Alytaus sporto centras). Aleksandras įveikė Nojų rezultatu 3:0 ir išsikovojo III-ią vietą.
Berniukų asmeninių varžybų 10-ukas:
I-a vieta Lukas Rimkus
II-a vieta Lukas Laketčenko
III-ia vieta Aleksandras Chmelevskis
IV-a vieta Nojus Augustinavičius
V-a vieta Irmantas Daukontas
VI-a vieta Marijus Jučinskas
VII-a vieta Martynas Glodenis
VIII -a vieta Vilius Kavaliauskas
IX-a vieta Gytis Knezius
X-a vieta Rokas Kisielius
Mergaičių dvejetų rungtyje prizines vietas iškovojo:
I-a vieta Emilija Riliškytė su Kornelija Riliškyte
II-a vieta Miglė Mortūnaitė su Laura Abaravičiūte
III-ia vieta Karolina Kuznecova su Gabriele Strodomskyte
Berniukų dvejetų prizininkai:
I -a vieta Marijus Jučinskas su Luku Laketčenko
II-a vieta Irmantas Daukontas su Luku Rimkumi
III-ia vieta Gytis Knezius su Martynu Glodeniu
Mišrių dvejetų prizininkai:
I-a vieta Lukas Laketčenko su Kornelija Riliškyte
II-a vieta Irmantas Daukontas su Emilija Riliškyte
III-ia vieta Gytis Knezius su Laura Abaravičiūte
Lietuvos stalo teniso asociacija sveikina visus dalyvius, prizininkus, trenerius.
Dėkojame teisėjams už darbą!