Lietuvos atviras 9-asis jaunučių ir mini jaunučių čempionatas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birželio 14-16 dienomis Vilniuje devintą kartą vyko Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviras čempionatas. Šiemet į Vilnių atvyko jaunieji stalo tenisininkai iš Čekijos, Estijos,Moldovos,Izraelio,Italijos, Vokietijos,  Latvijos, Norvegijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos. Jie varžysis U-12 ir U-15 amžiaus grupėse.

Šis turnyras yra įtrauktas į Europos stalo teniso sąjungos ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kalendorių. Jaunučių amžiaus grupėje skaičiuojamas tarptautinis reitingas.

Lietuvos mini jaunučių atviro čempionato nugalėtojais tapo vilnietė Gabija Abaravičiūtė ir Almor Uri iš Izraelio. Antrą vietą mergaičių grupėje užėmė Olho Ponko, trečia vieta pasidalino Diana Tabunova ir Veronika Polakova. Berniukų grupėje antrą vietą užėmė David Sochor, o trečią vietą Ignas Šišanovas ir Artur Gromek.

Jaunučių amžiaus grupės čempionais tapo Anastasija Melnikova iš Estijos ir estas Daniel Kostal. Antrą vietą užėmė Katerina Pisarova iš Estijos, o trečios vietos laimėtojos Gerda Šišanovaitė ir Laura Abaravičiūtė. Berniukų grupėje sidabro medaliu apdovanotas estas Markkos Pukk, o trečia vieta dalinosi Idan Trosman ir Räsänen Aleksi.

Komandinėse varžybose mini jaunučių mergaičių grupėje čempionėmis tapo pirma Rusijosm komanda, o antrą vietą užėmė Vilniaus – Kauno komanda. Trečią vietą užėmė Lietuvos pirma ir Lietuvos antra komandos. Berniukų grupėje aukso medalį iškovojo komanda Lietuva – 1, kuriai atstovavo vilniečiai Ignas Šišanovas ir Ervinas Uzialo. Sidabro medaliu už antrą vietą buvo apdovanota Izraelio pirmoji komanda. Trečios vietos laimėtojai Lietuva – Italija ir Rusija-2.

Jaunučių mergaičių nugalėtojų komanda  – Lietuva -1, kuriai atstovavo Laura Abaravičiūtė ir Gerda Šišanovaitė. Antrą vietą užėmė Norvegijos komanda. Trečią vietą – Čekija ir Ukraina. Berniukų jaunučių nugalėtojų komanda – Čekija – 1. Antra vieta – Lietuva – 1, trečia vieta Suomija ir Izraelis – 1.

Attachment

English EN Lithuanian LT