LIETUVIAI TAPO BALTIJOS JAUNIŲ TOP-10 NUGALĖTOJAIS

Rugpjūčio 29 d., Vilniuje vyko Baltijos šalių jaunių TOP-10 pirmenybės. Dalyvavo 10 merginų ir 10 vaikinų. Kiekvienas žaidėjas turėjo sužaisti 9 susitikimus per vieną dieną. Varžybose buvo laikomasi visų saugumo rekomendacijų dėl Covid – 19. Žaidėjai žaidė prie 8 stalų.

Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo lietuvis Lukas Laketčenko (gim.m. 2005, tren. Viktoras Frizelis), antrą vietą iškovojo Oskar Pukk (gim.m. 2002, tren. Vladimir Petrov) iš Estijos. Trečios vietos laimėtojas tapo Lukas Rimkus (gim.m. 2003, tren. Artūras Orlovas).

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Kornelija Riliškytė (gim.m. 2003, tren. Jolanta Prūsienė), antrąją – Vitalia Reinol (gim.m. 2003, tren. Vladimir Petrov) iš Estijos, o trečios vietos laimėtoja tapo Emilija Riliškytė (gim.m. 2003, tren. Jolanta Prūsienė).

Šiose pirmenybėse Lietuvos merginų trenere buvo paskirta Jolanta Prūsienė, o vaikinų – Artūras Orlovas.

Į Baltijos jaunių TOP-10 pirmenybes atvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė Inga Navickienė ir  Latvijos stalo teniso federacijos prezidentė Ina Jozepsone. Abi prezidentės įteikė nugalėtojams ir sportininkams taures, diplomus ir saldžias UAB „Meškėnas“ dovanas.

Baltijos jaunių TOP-10 dalyviai iš Estijos: Arseni Farfarovski, Oskar Pukk, Markkos Pukk. Merginos: Anastassija Melnikova, Alina Jegnenkova, Vitalia Reinol. Treneris Vladimir Petrov.

Dalyviai iš Latvijos: Arturs Spalis,Deniss Vasiljevs,Aleksandrs Pahomovs. Merginos: Daniela Kucinska, Linda Laduse. Treneriai: Viktors Tolkacevs and Aleksandrs Sutka.

Baltijos jaunių TOP-10 pirmenybėse dalyvavę lietuviai: Lukas Rimkus, Lukas Laketčenko, Gytis Knezius. Merginos: Kornelija Riliškytė, Augustė Melaikaitė, Emilija Riliškytė, Gerda Šišanovaitė, Laura Abaravičiūtė.

Varžybų vyr. teisėju buvo Kazimieras Gaigalis. Per apdovanojimus Lietuvos stalo teniso asociacija pasveikino Kazimierą su 80-uoju jubiliejumi. Padėkojo jam už svarbų indėlį, už nuopelnus stalo teniso sporto šakai.

Varžybų sekretorius Darius Stankevičius.

Džiaugiamės, kad šis renginys, kuris simbolizuoja Baltijos šalių draugystę šiemet įvyko, nepaisant to, kad jis buvo nukeltas iš birželio 13 d. į rugpjūčio 29 d. dėl COVID-19. Sportininkai po ilgos pertraukos turėjo galimybę varžytis tarpusavyje.

Dėkojame Estijos ir Latvijos rinktinėms, kad nepabūgo pandemijos ir atvyko pas mus. Norime padėkoti vyr. teisėjui Kazimierui Gaigaliui, sekretoriui, stalo teisėjams už puikiai pravestas varžybas.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir tariame iki pasimatymo!

Attachment