LIETUVOS JAUNIŲ – JAUNUČIŲ TOP – 12 PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJAI: KORNELIJA RILIŠKYTĖ, MARTYNAS GLODENIS, LUKRECIJA JUCHNAITĖ, IGNAS ŠIŠANOVAS

Gegužės 22 d., Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunių – jaunučių TOP-12 pirmenybės. Visose grupėse dalyvavo po 12 dalyvių. Jaunių merginų amžiaus grupėje finale susitiko Kornelija Riliškytė su Laura Abaravičiūte (tren. Jolanta Prūsienė, SM “Tauras”) Rezultatu 4:0 Kornelija įveikė priešininkę ir tapo pajėgiausia 2021 m.  Lietuvos jaune. Dėl trečios vietos žaidė Emilija Riliškytė prieš Gerdą Šišanovaitę (tren. Artūras Orlovas, SM “Tauras”), kuri tapo trečios vietos nugalėtoja, įveikusi E. Riliškytę rezultatu 3:2.

Vaikinų grupėje finale susitiko Lukas Laketčenko (tren. Viktoras Frizelis, Šalčininkų A. Ratkevičiaus SM) su Martynu Glodeniu (tren. Valdas Martinkus, Panevėžio SC), rezultatu 4:1 nugalėjo M. Glodenis ir tapo pajėgiausiu 2021 m. jauniu. Gytis Knezius (tren. Valdas Martinkus, Panevėžio SC) dėl trečios vietos kovojo su Roku Kisieliumi (tren. Romas Stankevičius, SM “Gaja”), pergalę pelnė Rokas, kuris nugalėjo priešininką rezultatu 3:0 ir iškovojo trečią vietą.

Jaunučių mergaičių amžiaus grupėje favorite buvo laikoma Lukrecija Juchnaitė (tren. Jolanta Prūsienė, SM “Tauras”), ji finale nugalėjo Gabiją Abaravičiūtę (tren. Jolanta Prūsienė, SM “Tauras”) rezultatu 4:0. Lukrecija Juchnaitė 2021 m. pajėgiausia mergaitė jaunučių amžiaus grupėje. Dėl trečios vietos kovojo Eivilė Abramavičiūtė (tren. Rolandas Stasiulis, SM “Gaja”) prieš Kariną Ivanauskaitę (tren. Laima Bubnelytė, Alytaus RSC). Pergalę išplėšė Eivilė, priešininkę nugalėjusi rezultatu 3:2 ir tapo trečios vietos laimėtoja.

Ignas Šišanovas (tren. Inga Kardauskaitė – Orlovienė, SM “Tauras”), jaunučių amžiaus grupėje įveikęs visus priešininkus ir finale nugalėjęs rezultatu 4:0 Vilių Kavaliauską (tren. Romas Stankevičius, SM “Gaja”), garantuotai iškovojo pirmą vietą. Ignas Šišanovas pajėgiausias 2021 m.  žaidėjas jaunučių amžiaus grupėje. Dėl trečios vietos kovojo Kevinas Liutkus (tren. Remigijus Gustys, Telšių RSC) su Jagor Larkov (tren. Artūras Orlovas, SM “Tauras). Šios kovos nugalėtoju ir trečios vietos laimėtoju tapo Jagor Larkov, kuris priešininką nugalėjo rezultatu 3:0.

Varžybų vyr. teisėjas Viktoras Frizelis.
Lietuvos stalo teniso asociacija sveikina visus dalyvius ir jų trenerius!

Rezultatai (paspaudę nuorodą, paspauskite “rodyti pasibaigusius”, o tada pasirinkite varžybų pavadinimą) http://rezultatai.stalotenisas.lt/