Lietuvos vaikų čempionatų finišas

Lietuvos vaikų (gim. 2009 m. ir jaunesnių) komandiniame stalo teniso čempionate nugalėjo Širvintų berniukų ir Vilniaus mergaičių komandos.

Birželio 23 d Utenoje vykusiose Lietuvos vaikų (gim. 2009 m. ir jaunesnių)  komandinio stalo teniso čempionato finalinėse varžybose nugalėjo Vilniaus mergaičių ir Širvintų berniukų komandos.

Birželio 26 d. asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi širvintiškiui Augustui Griškai (tren. Gediminas Ušackas) ir vilnietei Deimantei Adlytei (tren. Artūras Orlovas), jie tapo čempionais. A. Griška finale nugalėjo Milvydą Petruškevičių. Dėl trečios vietos kovojo Martinas Frizelis su Vajumi Tenzegolskiu, pergalę pelnė M. Frizelis. Mergaičių grupėje 1-ą vietą iškovojo Deimantė Adlytė (tren. Artūras Orlovas), 2-ą vietą Miglė Žvybaitė (tren. Viktoras Frizelis), o 3-ios vietos laimėtoja tapo Maja Bliumin (tren. Hen Alon)

Birželio 25 d. Utenoje vykusiame Lietuvos vaikų (gim. 2010 m. ir jaunesnių) asmeniniame stalo teniso čempionate nugalėjo uteniškis Milvydas Petruškevičius (tren. Edgaras Kovera) finale įveikęs Vajų Tenzegolskį. Trečios vietos laimėtoju tapo Markas Milius. Mergaičių  grupėje čempione tapo vilnietė Deimantė Adlytė, kuri nugalėjo Miglę Žvybaitę. Trečios vietos laimėtoja Emilija Pščolovska.