LIETUVOS JAUNIŲ MERGINŲ RINKTINĖ PERGALINGAI PRADĖJO EUROPOS JAUNIŲ ČEMPIONATĄ! MERGINOS JAU 16-UKE!

Šiandien lietuvės įveikė Serbijos rinktinę, rezultatu 3:1 . Kornelija Riliškytė laimėjo prieš Beką Bezeg, rezultatu 3:1(6:11;11:9;11:5;12:10), Emilija Riliškytė pralaimėjo 1:3 (7:11;6:11;9:11) Radmilai Tominjak.
Laura Abaravičiūtė nugalėjo Katariną Gvozdenovic, rezultatu 3:1 (11:7;11:3;11:8). Komandos lyderė – Kornelija Riliškytė pelnė antrą pergalę prieš Radmilą Tominjak, atkaklioje kovoje 3:2 ji įveikė savo varžovę ir pergalingai baigė komandinį susitikimą. Merginos toliau kovas tęs 16-uke.
Lietuvos jaunių rinktinės trenerė – Jolanta Prūsienė.
Džiaugiamės ir laukiame palankių burtų

Vakar mūsų jaunių rinktinės sužaidė susitikimus grupėse, kuriose iškovotos vietos nulėmė komandų išsidėstymą kovoje dėl vietų išsiaiškinimo.

Jaunių merginų komanda rezultatu 3-0 nugalėjo Maltos rinktinę. Visos trys sportininkės, Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė ir Laura Abaravičiūtė lengvai įveikė savo varžoves nepralaimėdamos nei vieno seto. Graikijos rinktinę merginų komanda įveikė rezultatu 3-1, šitame susitikime tik Laurai Abaravičiūtei nepavyko nugalėti savo varžovės, bet Kornelija Riliškytė įveikė ir kitą savo varžovę, taip užtvirtindama komandos pergalę.

Jaunių vaikinų varžybos nebuvo sėkmingos. Pirmas komandinis susitikimas prieš Latvijos komandą atrodo ir nulėmė tolimesnę nesėkmingą varžybų seką. Lukas Rimkus pralaimėjo pirmą komandinį susitikimą prieš Latvijos stipriausią sportininką D.Koganą, kuriam, pirmaudamas penktame sete 10-7 pralaimėjo rezultatu 11-13. Aleksandras Chmelevskis pralaimėjo 2 komandinius susitikimus po 1-3, tik Rokui Kisieliui pavyko nugalėti savo varžovą ir komandinis susitikimas baigėsi Latvijos komados pergale 3-1. Kitą komandinį susitikimą Lietuvos komanda žaidė su Airijos komanda, skirstytą pogrupyje pirmu numeriu. Lietuviams pavyko nugalėti šią komandą rezultatu 3-2. Prie komandos pergalės prisidėjo Lukas Rimkus, Rokas Kisielius ir Lukas Laketčenko. Deja, ši pergalė nepadėjo užimti grupėje aukštesnę vietą ir kovoti dėl aukštesnių vietų – Latvijos komanda, nors ir pralaimėjo Airijos komandai, bet rezultatu 1-3 ir grupės varžybose išsirikiavo tokia seka: Airija – 1 vieta, Latvija – 2 vieta, Lietuva – 3 vieta. Šiandien jaunių vaikinų komanda kovos dėl 31 – 38 vietų, pirmą susitikimą žais su Kipro komanda.

2021 m. Europos jaunių čempionatas, Varaždin, Kroatija.

https://www.ettu.org/en/events/european-youth-championships/draws–amp–results/

Attachment

English EN Lithuanian LT