2021 METŲ LIETUVOS TOP -12 PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJAI – KORNELIJA RILIŠKYTĖ IR ANDRIUS PREIDŽIUS

Gruodžio 18 d. vyko Lietuvos stalo teniso TOP-12 pirmenybės. Dalyvavo 12 moterų ir 12 vyrų. Varžybos vyko naujame Vilkaviškio sporto ir pramogų centre, kuriam vadovauja Martynas Kasparaitis.

Finale susitiko vilnietės Kornelija Riliškytė su Egle Jankauskiene. Rezultatu 4:0 nugalėjo Kornelija Riliškytė. Dėl trečios vietos kovojo kaunietė Ugnė Baskutytė ir Lina Martinkė iš Panevėžio. Ugnė Baskutytė nugalėjo rezultatu 3:1 ir tapo trečios vietos laimėtoja.

Moterų Top-3

1. Kornelija Riliškytė, trenerė Jolanta Prūsienė
2. Eglė Jankauskienė, treneris Artūras Orlovas
3. Ugnė Baskutytė, treneris Viktoras Stankevičius
Vyrų finale susitiko Andrius Preidžius (Panevėžys) ir Matas Vilkas (Šilutė). 4:1 rezultatu nugalėjo Andrius Preidžius. Dėl trečios vietos žaidė Lukas Rimkus (Vilnius) su Ignu Navicku (Kaunas), pergalę iškovojo L. Rimkus, nugalėjęs priešininką rezultatu 3:0.
Vyrų Top-3
1. Andrius Preidžius, treneris Rytis Velička

2. Matas Vilkas, treneris Jonas Piekautas
3. Lukas Rimkus, treneris Artūras Orlovas

Varžybų atidaryme dalyvavo LR seimo narys Algirdas Butkevičius, Labdaros ir paramos fondas “Perlo parama” direktorė Asta Ruskytė, Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė Inga Navickienė.

Pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Labdaros ir paramos fondas “Perlo parama” direktorė A. Ruskytė,  LR seimo narys A. Butkevičius ir LSTA prezidentė I. Navickienė.

Dėkojame Labdaros ir paramos fondo “Perlo parama” direktorei Astai Ruskytei už dalyvavimą ir už LSTA skirtą paramą, kurios dėka galėjome skirti piniginius prizus nugalėtojams! Dėkojame seimo nariui Algirdui Butkevičiui, kuris pasirūpino, kad dalyviai būtų apdovanoti gražiomis taurėmis!

Dėkojame varžybų teisėjams, vyr. teisėjui Gediminui Gataveckui, vyr. sekretoriui Šarūnui Stankevičiui, Vyr. teisėjo pavaduotojui Kazimierui Gaigaliui, komentatoriui Karoliui Kasparaičiui, sporto centro vadovui, Martynui Kasparaičiui, trenriui Viktorui Rybakui už pagalbą organizuojant šias pirmenybes!

Dėkojame UAB “Gelsva” už renginio dalyviams dovanotą vandenį “Žalia Giria”!

Linkime gražių švenčių ir tariame – iki pasimatymo Naujais 2022-ais metais!