Sveikiname TOP-12 jaunių ir jaunučių nugalėtojus ir prizininkus!

Balandžio 2 d. vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių TOP-12 pirmenybės Vilniuje. Merginų jaunių grupėje, finale susitiko vilnietės Gerda Šišanovaitė (treneris Artūras Orlovas, SM „Sostinės tauras“)  ir Kornelija Riliškytė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“)  . Rezultatu 4:0 (8;10;4;6) nugalėjo K. Riliškytė ir tapo šių pirmenybių nugalėtoja. Dėl trečios vietos susitiko trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinės -Emilija Riliškytė su Laura Abaravičiūte. Rezultatu 3-2 (7;8;-5;-6;9) nugalėjo E. Riliškytė.

Jaunių vaikinų TOP-12 pirmenybių nugalėtoju tapo Aleksandras Chmelevskis (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“), finale jis nugalėjo taip pat trenerio R. Stankevičiaus auklėtinį Vilių Kavaliauską, rezultatu 4-2 (-9;3;-10;10;4;8). Trečią vietą iškovojo Lukas Laketčenko (treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM) nugalėjęs panevėžietį Gytį Knezių (treneris Valdas Martinkus, Panevėžio SC), rezultatu 3-0 (6;9;6).

Jaunučių TOP-12 pirmenybių nugalėtoja tapo Lukrecija Juchnaitė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“). Antrą vietą laimėjo Eivilė Abramavičiūtė (treneris Rolandas Stasiulis, SM „Gaja“).  Dėl trečios vietos kovojo Gabija Abaravičiūtė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“) su Viltaute Adamonyte (trenerė Jelena Anikejeva, SM „Sostinės tauras“), G. Abaravičiūtė 3-0 (6;4;6) nugalėjo priešininkę ir užėmė trečią vietą.

Jaunučių TOP-12 pirmenybių nugalėtoju tapo Ignas Šišanovas, kuris finale nugalėjo Erviną Uzialo, rezultatu 4-1 (-11;9;9;8;7). Abu sportininkai SM „Sostinės tauras“ auklėtiniai, trenerė Inga Kardauskaitė – Orlovienė. Trečią vietą iškovojo taip pat SM „Sostinės tauras“ auklėtinis Jegor Larkov (treneris Artūras Orlovas), kuris laimėjo prieš Keviną Liutkų (treneris Remigijus Gustys, Telšių SRC).