LIETUVOS KOMANDINIO ČEMPIONATO SEZONO PABAIGA

Balandžio 23 dieną, Prienų arenoje vyko Lietuvos komandinio čempionato finalinis etapas, kuriame netrūko gražių, įnirtingų bei taipogi ilgų kovų.
2021-2022 m. lygų sezono vykdytojai – VšĮ „Stalo teniso lyga“.
Lietuvos komandinio stalo teniso 2021–2022 m. čempionato aukščiausioje moterų lygoje nugalėtojomis tapo „Elektrifikacijos paslaugos – VSTA“ (Klaipėda) komanda (vadovas – Silverijus Puotkalis), kuri rezultatu 5:0 laimėjo prieš „Virmebas“ (Utena) komandą, vadovė – Virginija Liškauskienė. Trečiają vietą iškovojo „Raudona Juoda“ (Kaunas) merginų komanda (vadovas – Donatas Petrauskas) rezultatu 5:2 įveikusi „Mažeikių Vijurkas“ komandą (vadovas – Raimondas Jackevičius).
Vyrų aukščiausios lygos nugalėtojais po atkaklių kovų tapo „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) komanda (vadovas – Raimondas Jackevičius) įveikė 5:3 antrąją vietą užėmusią „Rytas-1“ (Vilkaviškis) komandą (vadovas – Viktoras Rybakas) ir trečiąją vietą iškovojo „Rytas-2“ (Vilkaviškis) komanda, vadovas – Viktoras Rybakas rezultatu 5:3 nugalėjusi „Panevėžio sporto centras“ (Panevėžys) komandą.
Pirmosios moterų lygos nugalėtojomis tapo vilniečių „SM Tauras-2“ (Vilnius) komanda, vadovė – Jelena Anikejeva laimėjusi 5:2 prieš Antrąją vietą užėmusią „Draugystė“ (Kaunas) komandą, vadovė – Julija Petrošiūtė. Trečiąja vietą iškovojo „Sporto centras“ (Jonava) komanda (vadovas – Saulius Bureika) rezultatu 5:2 įveikusi „Mažoji raketė-SV Technika“ (Akmenė) komandą.
Pirmosios vyrų lygos nugalėtojais tapo „STK-1“ (Jonava) komanda (vadovas – Saulius Bureika) nugalėjusi 5:1 antrą vietą užėmusią „Merkys“ (Varėna) komandą, vadovas – Stanislovas Kėrys. Trečiosios vietos laimėtojais tapo kauniečiai „Raudona Juoda“ – 1 (vadovas – Donatas Petrauskas) komanda, kuri rezultatu 5:0 laimėjo prieš „Topsas.lt“ (Klaipėda) komandą.
Antrosios vyrų lygos nugalėtojais tapo „Sokol“ (Šalčininkai)komanda, vadovas – Viktor Frizel, kuri 4:2 nugalėjo „Raudona Juoda 2 – Gaja“ (Kaunas) komandą, vadovas – Donatas Petrauskas. Trečiąją vietą iškovojo „Sostinės STK“ (Vilnius) komanda (vadovas – Mantas Garbuzas) nugalėjusi rezultatu 4:2 „ST Tauras“ (Kaunas) komandą.
Trečiosios vyrų lygos nugalėtojais tapo „Valstona-Topsas“ (Kaunas) komanda, vadovas – Stanislovas Ivanovas nugalėjusi 4:2 „Revuona“(Prienai) komandą, vadovas – Kęstutis Vilkišius. Trečioji vieta atiteko „Kontrolieriai“ (Kelmė) komandai, vadovas – Orestas Bredelis, nugalėjusiai 4:2 „Nemakščių-Smeltė“ (Kelmė) komandą.

Ir ketvirtosios vyrų lygos nugalėtojais tapo „Širvintų SC-2“ (Širvintos) komanda, vadovas – Gediminas Ušackas, kuri rezultatu 4:2 įveikė „Panevėžio sporto centras-fuksas“ (Panevežys) komandą (vadovas – Rytis Velička). Trečiąją vieta laimėjo 4:2 „Šalčia-2″(Šalčininkai), vadovas – Viktor Frizel nugalėjusi „SM Gaja-2“ (Kaunas) komandą.

Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato finalų vaizdo transliacijų įrašus galite peržiūrėti https://videosportas.lt/@Stalotenisolyga