LIETUVOS MERGINŲ RINKTINĖS IŠVYKO Į TARPTAUTINES VARŽYBAS

 

Šiandien prasideda tarptautinės varžybos Lenkijoje “WTT Youth Contender Wladyslawowo”. Varžybose dalyvauja Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė, Marija Mikalauskytė, Lukrecija Juchnaitė, Gabija Abaravičiūtė, trenerė JolantaPrūsienė. 

Šiandien varžybas pradės U17 grupėje M. Mikalauskytė, G. Abaravičiūtė ir L. Juchnaitė.

M. Mikalauskytė startuos 3-iame pogrupyje (jaunių reitingo nr. 503), jos varžovės austrė Anastasiya RADZIONAVA (jaunių reitingo nr. 32) ir Pu-Syuan CHENG (jaunių reitingo nr. 352) iš Taipėjaus. Marija taip pat žais ir U19 grupės varžybose. 

G. Abaravičiūtė 6-ame pogrupyje pralaimėjo pirmą susitikimą varžovei iš  Lenkijos Zuzanna WIELGOS (jaunių reitingo nr. 42, 16 m.) rezultatu 1:3. Vėliau ji žais su Romi TILKIN iš Izraelio (jaunių reitingo nr. 312). 

14-ame pogrupyje L. Juchnaitės varžovės: vokietė Josephina NEUMANN (jaunių reitingo nr. 105) ir korėjietė LEE Daeun (jaunių reitingo nr. 160). Gabija ir Lukrecija pradėjusios nuo U17 grupės, kitą dieną dalyvaus savo amžiaus grupėje U15. 

Rytoj, gegužės 17 d., varžybas pradės K. Riliškytė (nr.307), E. Riliškytė (nr.518) ir L. Abaravičiūtė (nr.513).  K. Riliškytė žais 4-ame pogrupyje, jos varžovė švedė Rebecca MUSKANTOR (nr.29) ir lenkė Julia Patrycja FURMAN (nr.217).

E. Riliškytės pogrupis nr.9, o jos varžovės bus Clea DE STOPPELEIRE (nr.49) iš Prancūzijos  ir KIM Yejin (nr.111) iš Korėjos. 

L. Abaravičiūtė pogrupyje nr.8 susitiks su lenke Zuzanna WIELGOS (nr. 42) ir inde Pritha Priya VARTIKAR (nr. 125).

Rezultatus sekite: https://worldtabletennis.com/eventInfo?subEvt=WSINGLES——–U17&selectedTab=Groups&eventId=2546

Lietuvos jaunučių rinktinės atstovai – Ignas Šišanovas ir Ervinas Uzialo dalyvauja tarptautinėse WTT Youth Contender serijos varžybose Berlyne. I. Šišanovas (nr. 466) šiandien U17 grupėje pralaimėjo pirmą susitikimą rezultatu 0:3 ispanui Daniel BERZOSA (nr. 39, 16 m.). Vėliau susitiks su anglu Felix THOMIS (nr. 292). E. Uzialo 25 pogrupyje turės keturis varžovus: Lenkijos atstovą Mateusz ZALEWSKI (nr. 132), Norvegijos atstovą Martin FROSETH (nr. 162) ir Vokietijos atstovą Tom KULLMER. 

Rezultatai: https://worldtabletennis.com/eventInfo?subEvt=MSINGLES——–U17&selectedTab=Groups&eventId=2547

Lietuvos jaunių vaikinų ir jaunučių berniukų rinktinės dalyvaus tarptautinėse varžybose Vladyslavove nuo gegužės 20 d. 

 

Attachment

English EN Lithuanian LT