LTOK APDOVANOJIMUOSE STALO TENISO ELITAS

 

Gegužės 19 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) buvo pagerbti ir apdovanoti  jubiliejus paminėję Lietuvos sportui ir olimpizmui nusipelnę asmenys. Tarp jų ir mūsų sporto šakos, aukščiausius pasiekimus iškovojusios, atstovės.

Astą Giedraitytė -Stankienė – vieną iškiliausių Lietuvos stalo tenisininkių, sovietmečio laikais:daugkartine Lietuvos čempionė, SSRS čempionatų prizininkė, 1973 m. pasaulio čempionato sidabro medalio laimetoja (mišr.dv.), Europos čempionatuose iškovojo auksą ir 2 bronzos medalius (komand. ir dv.).

Rūta PAŠKAUSKIENĖ (45 metai) – stalo teniso žaidėja, daugkartinė Lietuvos ir Europos čempionė, trijų olimpiadų dalyvė, pasiekusi aukštų rezultatų – net 18-a Europos medalių. 

LTOK antrojo laipsnio ženklas „Už nuopelnus“

Romualda GARKAUSKIENĖ (70 metų) – stalo teniso žaidėja, trenerė, ilgametė Lietuvos moterų rinktinės trenerė, išugdžiusi ne vieną Lietuvos stalo teniso čempioną ir net trijų olimpinių žaidynių dalyvę, Europos čempionato nugalėtoją – Rūtą Paškauskienę. 

LTOK antrojo laipsnio ženklas „Už nuopelnus“

Asta STANKIENĖ (70 metų) – daugkartinė Lietuvos stalo teniso čempionė, Europos ir pasaulio  čempionatų dalyvė ir prizininkė. 1973 m. pasaulio čempionato mišrių dvejetų rungties sidabro medalio laimetoja, Europos čempionatuose iškovojo auksą ir 2 bronzos medalius.

LTOK antrojo laipsnio ženklas „Už nuopelnus“

Helmutas LISINAS (80 metų) – ilgametis stalo teniso žaidėjas, treneris bei propaguotojas, savo pasiekimais gerai žinomas Lietuvoje ir už jos ribų. „Ping-Pong“ klubo Vilniuje įkūrėjas ir ilgametis vadovas.

 

Attachment