Lietuvos rinktinės išvyko į Europos jaunių – jaunučių čempionatą


Gera pradžia – pusė darbo! 

Per dvi čempionato dienas buvo sužaisti komandiniai susitikimai pogrupiuose. Lietuvos jaunių merginų ir jaunių vaikinų komandos pogrupyje užėmė antrą vietą. 

Jaunučių berniukų komanda pogrupyje nugalėjo Islandijos, Juodkalnijos, Bosnijos ir Hercogovinos komandas ir užėmė 1-ą vietą. Jaunučių mergaičių komanda taip pat pogrupyje nugalėjo visas priešininkes ir užėmė 1-ą vietą. Rezultatu 3:0 mergaitės įveikė Serbijos ir Estijos atstoves. 

Liepos 6 d. Belgrade startavo Europos jaunių ir jaunučių čempionatas. Į čempionatą išvyko 4 rinktinės su treneriais. Lietuvos jaunių merginų rinktinei atstovaus sporto mokyklos „Sostinės tauras“ auklėtinės – Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė ir trenerė Jolanta Prūsienė. Jaunių U 19 grupėje yra 32 komandos, kurios paskirstytos į 10 pogrupių. Lietuvės žais D pogrupyje. Šiame pogrupyje Lietuvos atstovės susitiks su Vokietijos, Kroatijos, Vengrijos atstovėmis. Pirmą susitikimą su kroatėmis pradės šiandien 11:10 vietos laiku. Sesėms Riliškytėms šis čempionatas U19 amžiaus grupėje paskutinis. Prieš metus merginų komanda pateko į stipriausiųjų 10-uką. 

Lietuvos vaikinų jaunių rinktinės atstovai: sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai Rokas Kisielius ir Aleksandras Chmelevskis, bei Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos auklėtinis Lukas Laketčenko, treneris Viktoras Frizelis. Vaikinų pogrupis F, jame laukia susitikimai su Latvijos ir Anglijos komandomis. Iš viso U 19 grupėje 37 komandos. Šiandien 11:10 pirmas susitikimas su Latvijos rinktine. 

U 15 mergaičių amžiaus grupėje dalyvaus 30 komandų, lietuvių mergaičių pogrupis E, jų varžovės – Estijos ir Serbijos komandos. Pirma susitikimą pradės 15:30 vietos laiku su Estijos rinktine. Lietuvos rinktinei astovaus sporto mokyklos „Sostinės tauras“ auklėtinės – Lukrecija Juchnaitė, Gabija Abaravičiūtė ir trenerė Jolanta Prūsienė. 

Lietuvos jaunučių berniukų rinktinei atstovaus taip pat sporto mokyklos „Sostinės tauras“ auklėtiniai – Ignas Šišanovas, Ervinas Uzialo ir trenerė Inga Kardauskaitė – Orlovienė. Netrukus, 9 val. laukia pirmas susitikimas su Islandijos atstovais J pogrupyje. Šiame pogrupyje dar lietuviai kovos su Montenegro, Bosnijos ir Hercogovinos ekipomis. Iš viso U 15 jaunučių berniukų grupėje 37 komandos iš įvairių Europos šalių. 

Prieš Europos jaunių ir jaunučių čempionatą visos rinktinės ruošėsi treniruočių stovyklose. Linkime daug pergalių ir gražių kovų! 

Nuoroda į rezultatus https://www.ettu.org/en/events/european-youth-championships/draws–amp–results/ 

Čempionate bus komandinės, individualios, dvejetų, mišrių dvejetų rungtys. Kviečiame sekti rezultatus, palaikyti mūsų sportininkus ir palinkėti jiems sėkmės bei pergalių! 

 

 

Attachment