Kornelija Riliškytė Europos jaunimo čempionate pelnė reitingo taškų

Rugsėjo 14-18 d. Cluj Napoca Rumunijoje vyko Europos jaunimo (U21) čempionatas, kuriame dalyvavo 55 merginos ir 55 vaikinai, patekę į varžybas pagal reitingą ir kvietimus.

Lietuvai atstovavo trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinės Kornelija (U19, ITTF-306) ir Emilija (U19, ITTF-665) Riliškytės. Asmeninėje rungtyje grupės varžybose E. Riliškytei nepavyko patekti į tolimesnį varžybų etapą. K. Riliškytė grupės varžybose rezultatu 4:1 laimėjusi prieš belgę S. Devos (U19, ITTF-42), 4:0 prieš anglę CH. Bardsley ir 3:4 pralaimėjusi prieš švedę R. Muskantor (U19, ITTF-50), užėmė 2 vietą ir pateko į tolimesnį  antrą varžybų etapą, kuriame varžėsi 24 sportininkės, grupėse užėmusios 1-2 vietas ir šiame etape prisijungusios 8 pagal reitingą skirstytos sportininkės. Kornelija grupės varžybose užėmė 3 vietą 4:3 laimėjusi prieš rumunę B. Mei Rosu (U19, ITTF-23), bet 2:4 pralaimėjusi prieš H. Arapovic (U19, ITTF-30) ir 1:4 prieš lenkę A. Brzyska. Į finalinį etapą – 16-ą, patekti galėjo sportininkės, užėmusios grupėse 1- 2 vietas. Nepatekusi į finalinį etapą Kornelija užėmė 17-32 vietą.

Emilijai nesėkmingai susiklostė ir kitos varžybų rungtys: merginų dvejetų rungtyje poroje su Kornelija ir mišraus dvejeto rungtyje poroje su vokiečiu L.Ullmann pralaimėjo susitikimus jau pirmuose ratuose. Kornelija mišraus dvejeto rungtyje poroje su moldavu V. Ursu pirmą ratą rezultatu 3:1 laimėjo prieš belgės ir šveicaro porą, bet antrame rate 0:3 pralaimėjo rumunų porai.

2022 metų Europos jaunimo čempionais tapo rumunė Elena Zaharia ir lenkas Samuel Kulczycki.