SMILTĖ MORKŪNAITĖ IR ARNAS SAPARIS – LIETUVOS JAUNUČIŲ OLIMPINIŲ VILČIŲ NUGALĖTOJAI

Rugsėjo 24-25 d. Rietave, vyko Lietuvos jaunučių (2008 m. ir jaunesni) „Olimpinių vilčių“ pirmenybės. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų kas yra geriausias. Sportininkai varžėsi asmeninėse, mergaičių, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose. Smiltė Morkūnaitė nepralaimėjo nei vieno susitikimo, beveik visus susitikimus ji laimėjo rezultatu, 3:0, tik prieš Deimantę Adlytę S. Morkūnaitė laimėjo rezultatu 3:2. Deimantė Adlytė pralaimėjo tik vieną susitikimą, ji asmeninėse varžybose iškovojo II-ą vietą. Trečią vietą mergaičių vienetų varžybose laimėjo Aida Kaveckytė.
Mergaičių vienetų prizininkės:
1-a vieta Smiltė Morkūnaitė (treneris Rytis Velička, Panevėžio SC)
2-a vieta Deimantė Adlytė (treneris Artūras Orlovas, SM „Sostinės tauras“)
3-ia vieta Aida Kaveckytė (trenerė Lina Sabaliauskienė, Šiaulių SC „Dubysa“).
Berniukų vienetų varžybose lyderio pozicijų neužleido Arnas Saparis. Nugalėjęs visus varžovus, A. Saparis iškovojo aukso medalį. Martinas Frizelis 2-ame pogrupyje įveikęs visus varžovus, finalinėje grupėje turėjo du pralaimėjimus, bet tai nesutrukdė iškovoti sidabro medalio. Bronzos medaliu apdovanotas Milvydas Petruškevičius.
Berniukų vienetų prizininkai:
1-a vieta Arnas Saparis (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“)
2-a vieta Martinas Frizelis (treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM)
3-ia vieta Milvydas Petruškevičius (treneris Edgaras Kovera, Utenos DSC).

Asmeninių varžybų nugalėtojai iškovojo kelialapį į 2023 m. Lietuvos jaunimo čempionatą!

Berniukų dvejetų rungtyje dalyvavo 12 porų.
1-a vieta Augustas Griška/Vajus Tendzegolskis (treneris Gediminas Ušackas, Širvintų SC/treneris Edgaras Kovera, Utenos DSC)
2-a vieta Martinas Frizelis/Milvydas Petruškevičius (treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM/treneris Edgaras Kovera, Utenos DSC)
3-ia vieta Motiejus Adamonis/Sebastian Stefanovič (trenerė Jelena Anikejeva,SM „Sostinės tauras“/ treneris Markas Vaitonis, Vilniaus r. savivaldybės SM) ir Arnas Saparis/Kasparas Marozas (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“/ trenerė Jelena Anikejeva,SM „Sostinės tauras“).

Mergaičių dvejetų rungtyje taip pat dalyvavo 12 porų.

1-a vieta Deimantė Adlytė/Smiltė Morkūnaitė (treneris Artūras Orlovas, SM „Sostinės tauras“/treneris Rytis Velička, Panevėžio SC)

2-a vieta Emilija Domeikaitė/Evelina Zdanovič (treneris Raimondas Jackevičius, Mažeikių SM/treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM)

3-ia vieta Emilia Pščolovska/Miglė Žvybaitė (trenerė Jelena Anikejeva,SM „Sostinės tauras“/treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM) ir Gabrielė Stankevičiūtė/Ema Navickaitė (treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM/treneris Gediminas Ušackas, Širvintų SC).

Mišrių dvejetų rungtyje dalyvavo 21 pora.

1-a vieta Martinas Frizelis/Deimantė Adlytė (treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM/treneris Artūras Orlovas, SM „Sostinės tauras“)

2-a vieta Augustas Griška/Smiltė Morkūnaitė (treneris Gediminas Ušackas, Širvintų SC/treneris Rytis Velička, Panevėžio SC)

3-ia vieta Milvydas Petruškevičius/Evelina Zdanovič (treneris Edgaras Kovera, Utenos DSC/treneris Viktoras Frizelis, Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM) ir Arnas Saparis/Emilija Domeikaitė (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“/treneris Raimondas Jackevičius, Mažeikių SM).

Varžybų vyr. teisėjas Gediminas Gataveckas, varžybų sekretoriai- Šarūnas Stankevičius ir Jelena Anikejeva.

Sportininkus apdovanojo Rietavo meras Antanas Černeckis! Už svetingumą dėkojame Andriui Černeckiui ir Silverijui Puotkaliui!

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, trenerius ir visus dalyvius!