Lietuvos merginų jaunių rinktinės narės dalyvauja tarptautinėse varžybose

Kovo 26-29 Vladislavove vyko tarptautinės turnyras „WTT Youth Contender Wladyslawowo“, kuriame dalyvavo Lukrecija Juchnaitė, Laura Abaravičiūtė ir Marija Mikalauskytė.

L. Juchnaitė dalyvavo U17 ir U19 amžiaus grupėse. U17 amžiaus grupėje ji žaidė 19 pogrupyje, kuriame nugalėjo dvi varžoves: Sofiia SHEREDEHA iš Ukrainos įveikė rezultatu 3:2, o Oliwia WATOR nugalėjo rezultatu 3:0. Vėliau patekusi į pagrindinę lentelę dėl patekimo į 16-uką pralaimėjo kinijos atstovei WONG Hiu Lam, rezultatu 1:3. U19 amžiaus grupėje, 5-ame pogrupyje Lukrecija pralaimėjo kinei WONG Hoi Tung ir prancūzei Lea MINNI rezultatu 0:3 ir išvyko į kitą turnyrą „WTT Youth Contender Berlin“.

Laura Abaravičiūtė dalyvavo U19 amžiaus grupėje, susitiko su Lenkijos atsove Zuzanna WIELGOS, kuriai pralaimėjo rezultatu 0:3 ir  ispane Eugenia SASTRE, kuriai pralaimėjo rezultatu 1:3 ir varžybas baigė.

Marija Mikalauskytė U19 amžiaus grupėje, 2 pogrupyje, pralaimėjo Taipėjaus atstovei TSAI Yun-En. Vėliau nugalėjo Alissa TSVIGUN (Kazachstanas) rezultatu 3:0.

Nuoroda į rezultatus https://worldtabletennis.com/playerDescription?playerId=200321

Attachment