Lietuvos stalo tenisininkams – lemiamų Europos čempionato atrankos kovų metas

Lietuvos moterų ir vyrų rinktinės startavo paskutiniame šių metų atrankos etape Osijeke (Kroatija) dėl patekimo į Europos komandinį čempionatą.

Gegužės 5-7 d. šiame  etape dalyvauja 17 vyrų ir 14 moterų komandų, kurios  paskirstytos į grupes.

Į Europos čempionatą pateks ekipos, kurios grupėse užims pirmą ir antrą vietas, trečią vietą grupėse užėmusios komandos dar turės galimybę kovoti dėl patekimo, žaisdami tarpusavyje vieno minuso sistema.

Europos komandinis čempionatas vyks rugsėjo 10-17 d. Malmėje (Švedija).

Mūsų šalies moterys grupėje susitiks su Turkijos, Kroatijos, Bosnijos ir Hercegovinos rinktinėmis. Vyrai – su Lenkijos ir Suomijos rinktinėmis. Lietuvos vyrų rinktinė pralaimėjo Lenkijos rinktinei rezultatu 0:3 ir Suomijos rinktinei rezultatu 1:3. Lietuvos vyrų rinktinei atstovauja – Kęstutis Žeimys, Lukas Rimkus, Ignas Navickas ir Ignas Šišanovas, rinktinės treneris – Artūras Orlovas.

Lietuvos moterų rinktinė pralaimejo Turkijos atstovėms rezultatu 0:3, tačiau nugalėjo Bosnijos ir Hercogovinos ekipą rezultatu 3:2. Vyksta kova prieš Kroatijos rinktinę. Šiame etape moterų rinktinei atstovauja Kornelija Riliškytė, Eglė Jankauskienė, Emilija Riliškytė ir Lukrecija Juchnaitė, rinktinės trenerė – Jolanta Prūsienė.

Rezultatai: https://www.ettu.org/en/events/european-teams-championships-/stage-2/

Attachment