Lietuvių laimėjimai tarptautiniame turnyre „WTT youth contender Helsingborg“

Birželio 8-11 d. Helsinborg mieste, Švedijoje, vyko tarptautinis turnyras „WTT youth contender Helsingborg“. Keturi sportininkai iš Lietuvos – Deimantė Adlytė, Marija Mikalauskytė, Ignas Šišanovas ir Ervinas Uzialo, savo jėgas išbandė varžydamiesi su kitų šalių atstovais.
Džiugu pranešti, kad Deimantė Adlytė šiame turnyre amžiaus grupėje U-13 tapo bronzos nugalėtoja. Šaunuolė !!! Deimantė pogrupyje nugalėjo visas keturias sportininkes (dvi atstoves iš Švedijos, iš Lenkijos ir Kazachstano) ir tik pusfinalyje rezultatu 1:3 pralaimėjo Japonijos atstovei Yuan Ito.
Ignas Šišanovas amžiaus grupėje U-17 išėjęs iš pogrupio pralaimėjo Švedijos sportininkui Elias Sjogren 1:3. Tačiau nebuvo laiko liūdėti dėl nesėkmių, nes laukė atkaklios kovos poroje su Lichen Chen iš JAV (mišrus dvejetas U-19). Sportininkams pavyko užimti aukštą 5-8 vietą. Dėl patekimo į pusfinalį Ignas su JAV atstove Lichen Chen pirmavo 2:0 prieš stipriausią rumunų porą (Darius Movileanu/Ioana Singeorzan), bet po įtemtos kovos rezultatu 2:3 teko pripažinti rumunų pranašumą.
Marija Mikalauskytė U-19 pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Pogrupyje rezultatu 3:2 nugalėjo Italijos atstovę Nicole Arlia ( Europos čempionato U-21 prizininkę). Dėl patekimo į 16-ką rezultatu 3:2 įveikė Eliską Stullerovą iš Slovakijos, o dėl patekimo į 8-ką 0:3 pralaimėjo Rumunijos atstovei Bianca Mei Rosu.
Šaunuoliai!!! Linkime sportininkams sėkmės bei pergalių kituose turnyruose!

Attachment