JAUNUČIŲ RINKTINĖS DALYVAUJA U13 EUROPOS ČEMPIONATE

Birželio 13 d. į Europos U13 čempionatą išvyko Lietuvos rinktinės. Čempionatas vyksta Zagrebo mieste, Kroatijoje. Kartu su trenere Jelena Anikejeva Lietuvai atstovauja: Deimantė Adlytė, Emilia Pščolovska, Motiejus Adamonis ir Milvydas Petruškevičius.
Pirmą varžybų dieną Lietuvos U-13 komandai nepavyko pasiekti pergalių pogrupyje. Pralaimėjo Turkijos komandai rezultatu 1:4, Vengrijos komandai rezultatu 0:5, o po dramatiškos kovos teko pripažinti Kroatijos komandos pranašumą, kuri nugalėjo lietuvius rezultatu 2:3.
Asmeniniame susitikime D. Adlytei pavyko nugalėti varžovę B. Kocak iš Turkijos rezultatu 3:0. D. Adlytė poroje su M. Petruškevičiumi rezultatu 3:0 nugalėjo Kroatijos dvejetą, M. Adamonis rezultatu 3:2 nugalėjo L. Horvat, o E. Pščolovska ir D. Adlytė savo asmeninius susitikimus po atkaklios kovos pralaimėjo po 2:3. Deja, M. Petruškevičiui nepavyko pasiekti pergalės prieš P.Zidaric 1:3.
Antrą dieną vyko komandiniai žaidimai B finale, kur grupėje pralaimėta Azerbaidžano komandai rezultatu 0:5 ir rezultatu 2:3 Graikijos komandai. Latvijos komandą lietuviai nugalėjo rezultatu 5:0. Savo asmeninius susitikimus rezultatu 3:1 laimėjo abi sportininkės iš Lietuvos. Grupėje užėmus 3-ią vietą, Lietuvos komanda tęsia kovas dėl 23 vietos ir šiandien 19 val. susitiks su Slovakijos komanda. Taip pat prasideda asmeniniai susitikimai grupėse ir mišrių dvejetų varžybos.
Nuoroda į rezultatus:

Attachment