KASPARAS MAROZAS tarptautiniame turnyre „PRAGUE GRAND PRIX 2023″IŠKOVOJO BRONZOS MEDALĮ

Birželio  23 – 25 d. Prahoje vyko stalo teniso turnyras „PRAGUE GRAND PRIX 2023“. Šiame turnyre dalyvavo Ervinas Uzialo (tren. Inga Kardauskaitė-Orlovienė), Kasparas Marozas (tren. Jelena Anikejeva), Emilia Pščolovska (tren. Jelena Anikejeva), Miglė Žvybaitė (tren.Viktoras Frizelis).

Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš 15-os šalių. Turnyre buvo komandinės ir individualios rungtys.

E. Pščolovska su M. Žvybaite U13 amžiaus grupėje, grupėje užėmusios 1-ą vietą, vėliau pateko į aštuntuką.

U15 amžiaus grupėje komandinėse varžybose Kasparas Marozas su Ukrainos atstovu  Yehor Borshchevskiy iškovojo 3-ią vietą. Individualioje rungtyje Kasparas pateko į 16-uką.

Ervinas Uzialo žaidė su Danijos atstovu Gabriel Berthelsen, U17 amžiaus grupėje. Jų komanda pateko į 16-uką. Individualiose varžybose E. Uzialo, grupėje nugalėjęs visus varžovus (slovaką Michal Valo, čekus Šimon Holik, Jindřich Kebrle), rezultatu 3:0, iškovojo pirmą vietą. Pagrindinėle lentelėje pateko į 16-uką.

Sveikiname visus dalyvius ir  Kasparą Marozą iškovojus III-ią vietą!