Europos jaunių ir jaunučių čempionato rezultatai komandinės rungties varžybose

Sveikiname Lietuvos jaunių merginų rinktinę iškovojusią teisę kitų metų Europos čempionate startuoti tarp stipriausių Europos 16-o komandų!
Šiandien Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktinės baigė kovas Europos čempionato komandinės rungties varžybose. Kovodama dėl 17-24 vietų merginų jaunių rinktinė, rezultatu 3:1 nugalėjusi Azerbaidžiano rinktinę ir 3:0 Danijos rinktinę pateko į grupę, kurioje kovojo dėl 17-20 vietų. Šiame etape lietuvaitės pirmą ratą susitiko su Austrijos rinktine, kurią nugalėjo rezultatu 3:2, o antrą ratą dėl 17-os vietos išaiškinimo, su Graikijos rinktine, kurią nugalėjo rezultatu 3:1 ir tapo antro diviziono nugalėtojomis. Beje, šis rezultatas nulemia, kad kitų metų Europos komandiniame čempionate Lietuvos komanda bus vėl skirstoma tarp 16-os stipriausių komandų, nes 16-ą vietą užėmusi komanda iškrenta į žemesnę grupę.
Merginų jaunučių rinktinė, kovodama dėl 17-24 vietų, pirmame rate rezultatu 3:2 nugalėjo Graikijos rinktinę, bet antrame rate pralaimėjo Serbijos rinktinei 2:3 ir su Belgijos rinktine pasidalino 19-20 vietas.
Vaikinai jauniai, kovodami grupėje dėl 29-39 vietų, rezultatu 3:0 laimėjo paskutinį susitikimą prieš Škotijos rinktinę ir tapo grupės nugalėtojais. Žaisdami dėl 29-31 vietų 2:3 pralaimėjo Norvegijos rinktinei ir 1:3 Liuksemburgo rinktinei ir užėmė 31-ą vietą.
Vaikinai jaunučiai paskutinį grupės susitikimą kovoje dėl 29-38 vietų, rezultatu 0:3 pralaimėjo prieš Moldavijos rinktinę ir užėmė grupėje antrą vietą, todėl pateko į grupę, kurioje žaidė dėl 32-34 vietų. Šiame etape rezultatu 3:0 nugalėjo Kosovo rinktinę ir 3:2 Estijos rinktinę ir bendroje įskaitoje užėmė 32 vietą.
Šiandien, liepos 19 d. sportininkai pradėjo kovas asmeninėse ir dvejetų rungtyse. Linkime Jiems sėkmės!

Attachment