EUROPOS MINI JAUNUČIŲ ČEMPIONATE – MOTIEJUS ADAMONIS STIPRIAUSIŲJŲ 8-UKE!

Rugpjūčio 25-27 d. Lietuvos mini jaunučių rinktinė dalyvavo Europos mini jaunučių stalo teniso čempionate. Varžybos vyko 2010 ir 2012 metų gimimo vaikų grupėse.

Rinktinei atstovavo: Kaja Tvorogal (Vilniaus r.), Viltė Grubytė (Alytus), Motiejus Adamonis (Vilnius), Emilia Pščolovska (Vilnius), Deimantė Adlytė (Vilnius), Aida Kaveckytė (Šiauliai), Miglė Žvybaitė (Šalčininkai), Milvydas Petruškevičius (Utena), Vajus Tendzegolskis (Utena), Šarūnas Skirgaila (Vilnius) ir treneriai Jelena Anikejeva, Edgaras Kovera, Artūras Orlovas, Markas Vaitonis.

M. Adamonis savo amžiaus grupėje laimėjo visus  keturių kvalifikacinių etapų susitikimus ir pateko į pagrindinį finalą. Sunkioje kovoje rezultatu 3:1 įveikęs N. Valente iš Liuksemburgo ir 3:1 prancūzą M. Jaffrennou, pralaimėjęs rezultatu 0:3 čempionui A. Pop iš Rumunijos ir ispanui L. Majorovui, rezultatu 1:3 švedui J. Isaksson užėmė 8-ą vietą.

M. Petruškevičius ir K. Tvorogal sėkmingai įveikė pirmus du atrankos etapus, deja trečiame etape užėmė 3-ias vietas ir pateko į paguodos grupę.

D. Adlytė,  E. Pščolovska, A. Kaveckytė ir V. Grubytė praėjo pirmą atrankos etapą. Antrame etape  patyrusios pralaimėjimus, pateko į paguodos grupę.

E. Pščolovska, A. Kaveckytė  ir K. Tvorogal sėkmingai žaidė paguodos grupėje ir pateko į finalą. E. Pščolovska iškovojo 4-ą vietą, A. Kaveckytė- 17-ą vietą, K. Tvorogal – 11-ą vietą.

M. Petruškevičius įveikęs pirmą paguodos etapą, antrame etape patyręs pralaimėjimus, varžybas baigė. Užėmė –  41-ą vietą.

V. Grubytė sėkmingai kovojo paguodos grupėje, bet į finalą nepateko. Užėmė 33-ią vietą.

 M. Žvybaitei,  Š. Skirgailai, V. Tendzegolskiui nepavyko pasiekti pergalių pirmame atrankos etape, jie toliau sėkmingai kovojo paguodos grupėje, bet į paguodos finalą nepateko. M. Žvybaitė užėmė 33-ią vietą, Š. Skirgaila ir  V. Tendzegolskis – 81-ą vietą.

D. Adlytė dėl ligos pasitraukė iš varžybų, jų nebaigusi.

Daugiau informacijos https://www.eurominichamps.com/en/

Rezultatai: https://drive.google.com/drive/folders/1E7JfkKUykP16u1ujRV4_vd07PaowWiQU

Attachment