Puikus D. Adlytės pasirodymas tarptautinėje stovykloje „Eurotalents Development Camp U13“

Gruodžio 10-17 d., Nacionaliniame mokymų centre, Havirov mieste, Čekijoje, vyko atrankos stovykla „Eurotalents Development Camp U13“. Iš viso stovykloje dalyvavo 26 sportininkai (13 vaikinų ir 13 merginų) iš 13-os Europos šalių. Tai buvo jau trečioji šių metų Eurotalentų programos stovykla. Jaunieji žaidėjai buvo atrenkami ir kviečiami pagal individualų pasirodymą atrankos stovyklose ir tam tikrų tarptautinių turnyrų rezultatus atitinkamoje amžiaus kategorijoje.

Stovyklos vyriausiuoju treneriu dirbo Marekas ČIHÁK, jam padėjo asistentai Marek KLÁSEK ir Petr NEDOMA. Žaidėjai turėjo vertingą galimybę pasinaudoti fizinio pasirengimo trenerio Patriko KAIZAR paslaugomis ir Kinijos trenerio XU Kai patirtimi. Be paminėtų trenerių į stovyklą taip pat atvyko ir kiti treneriai su savo šalies sportininkais.

Mokymo programos metu, kiekvieną dieną vyko trys mokymo sesijos: dvi struktūrinės mokymo sesijos, o trečioji sesija buvo skirta individualiam ir savanoriškam dalyvavimui. Taip pat stovykloje vyko vaikinų bei merginų vienetų turnyras, kuriame 3-čią vietą užėmė D. Adlytė (treneris A. Orlovas)!

Sveikiname su puikiu pasirodymu!

Attachment