Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato III-iojo turo apžvalga

Sausio 6-7 d., Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje, vyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato III-as turas, kurio metu varžėsi aukščiausios vyrų ir moterų bei 1-os lygos vyrų komandos.

Sekmadienį, po III-iojo turo, aukščiausioje moterų lygoje pirmauja komandos – „Gargždų sporto centras“ (Gargždai) ir „Raudona Juoda“ (Kaunas), surinkusios po 12 taškų. „Vijurkas“ (Mažeikiai), „Sokol“ (Šalčininkai) ir „Virmebas“ (Utena) savo sąskaitoje turi po 11 taškų, „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius) – 9 taškai, „Sostinė“ (Vilnius) ir „Panevėžio sporto centras – Fuksas“ (Panevėžys) – 8 taškai, „Draugystė“ (Kaunas) ir „Dubysa“ (Šiauliai) po 7 taškus ir kol kas neiškovojusios nei vienos pergalės, po 6 taškus turinčios, yra dvi komandos iš Kauno – „Kauno raj. SM“ ir „SM Gaja 2“.

Komanda „Gargždų sporto centras“ triuškinančiu rezultatu 5:0 įveikė komandą „Draugystė“ (Kaunas), o rezultatu 5:3 ekipą iš Vilniaus „Sostinė“.

„Raudona Juoda“ rezultatu 5:0 nugalėjo komandą „SM Gaja 2“ (Kaunas) ir rezultatu 5:3 įveikė komandą iš Panevėžio „Panevėžio sporto centras – Fuksas“.

Aukščiausioje vyrų lygoje po III-ojo turo nei vieno pralaimėjimo nepatyrusi ir savo sąskaitoje 12 taškų turinti yra komanda „N.Ž. 1“ (Vilnius). Po 11 taškų turi trys komandos:Br. Balaišienės v. komanda“ (Vilnius), „VH odontologijos klinika“ (Kelmė) ir Rytas 1“ (Vilkaviškis). Komanda „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) turi surinkusi 10 taškų, dvi ekipos iš Kauno – Naminiai Jolantos šakočiai „ ir „P.E.M.K.“ turi po 9 taškus, komanda „ST Tauras“ (Kaunas)8 taškai, po 7 taškus turi „Panevėžio SC“, „Grigiškės 1“ (Vilnius) bei Gargždų sporto centras – 2“ (Gargždai) ir kol kas savo sąskaitoje neturinti nei vienos pergalės yra ekipa iš Kauno „Raudona Juoda“ – 6 taškai.

Šeštadienį atkaklios kovos vyko tarp 1-os lygos 1-ojo pogrupio vyrų komandų. Nei vieno pralaimėjimo dar nepatyrusios ir po 12 taškų turinčios yra 2 komandos „Jonavos STK-1“ (Jonava) ir „Rūdė-2“ (Šiauliai).

Komanda „Jonavos STK-1“ rezultatu 5:2 nugalėjo „Rūdė1-Bionorica“ (Šiauliai), o 5:0 lengvai įveikė ekipą iš Kauno „Eko farma – Lietlieta“.

„Rūdė-2“ komanda rezultatu 5:3 nugalėjo „STK Topsas – Skirmandera“ (Kelmė) ir 5:2 – „Širvintų STK-SC“ (Širvintos).

Sekmadienį žaidė 2-o pogrupio komandos, tarp kurių pirmoje vietoje yra komanda „Sokol“ (Šalčininkai) – 11 taškų, po 10 taškų yra surinkusios komandos – Švara“ (Kaunas) ir „LC Fortūna“ (Tauragė).

Ekipa „Sokol“ užtikrintai nugalėjo abu savo varžovus: 5:2 „D. Atlantis“ (Vilnius) ir 5:1 „Rytas 2“ (Vilkaviškis).

Varžybų rezultatus rasite: https://rezultatai.stalotenisas.lt/#/competition-group/113

Kviečiame tapti stalo teniso rėmėjais per Contribee platformą ir taip prisidėti prie varžybų pravedimo gerinimo sąlygų!

Attachment