Lietuvos jaunių čempionais tapo Deimantė Adlytė ir Ignas Šišanovas

Kovo 2-3 d., Rietave, jau trečią kartą iš eilės  vyko 2024 m. Lietuvos jaunių čempionatas. Dalyviai rungėsi individualiose, merginų, vaikinų bei mišrių dvejetų rungtyse.

Dėl patekimo į finalą kovojo Lukrecija Juchnaitė (trenerė J. Anikejeva, SM „Sostinės tauras“) su Eivile Abramavičiūte (treneris R. Stasiulis, SM „Gaja“) ir Marija Mikalauskytė su Deimante Adlyte (treneris Artūras Otlovas, SM „Sostinės tauras“).  Į finalą pateko L. Juchnaitė, įveikusi priešininkę E. Abramavičiūtę, rezultatu 3:0. D. Adlytė rezultatu 3:2 nugalėjo M. Mikalauskytę.

Merginų finale susitiko Lukrecija Juchnaitė su Deimante Adlyte, rezultau  nugalėjo  ir  šių metų čempione tapo

Vaikinų grupėje dėl patekimo į finalą susitiko Ignas Šišanovas (trenerė I. Kardauskaitė-Orlovienė, SM „Sostinės tauras“) su Martinu Frizeliu (treneris V. Frizelis, SM „Eišiškių A. Ratkevičiaus“) ir SM „Gaja“ sportininkai – Vilius Kavaliauskas (treneris R. Stankevičius) su Aleksu Vinogradovu (treneris R. Stasiulis). I. Šišanovas rezultatu 3:0 įveikė M. Frizelį, o V. Kavaliauskas rezultatu 3:1 nugalėjo A. Vinogradovą.

Vaikinų finale susitiko Ignas Šišanovas su Viliumi Kavaliausku. Rezultatu 3:0 nugalėjo ir čempionu tapo Ignas Šišanovas.

Trečią vietą iškovojo Marija Mikalauskytė nugalėjusi  Eivilę Abramavičiūtę rezultatu 3:2.

Vaikinų trečios vietos laimėtojas – Ervinas Uzialo.  Rezultatu 3:1  įveikė A. Vinogradovą.

Merginų dvejetų rungties čempionės: Lukrecija Juchnaitė ir Simona Rimkevičiūtė (tren. Jelena Anikejeva, SM „Sostinės tauras“,  Raimondas Jackevičius, Mažeikių SM).

Sidabro medaliai apdovanotos: Medeinė Stankevičiūtė ir Viltautė Adamonytė (tren. Eglė Stuckytė, Jelena Anikejeva, SM „Sostinės tauras“).

Bronzos medaliais pasipuošė: Rusnė Sungailaitė su Karina Alkimavičiūtė ir Marija Mikalauskytė su Deimante Adlyte (tren. Saulius Mikalauskas, Kauno r. SM,  Artūras Silius, Šilutės SM, Artūras Orlovas, SM „Sostinės tauras“).

Vaikinų dvejetų čempionato nugalėtojai  – Ignas Šišanovas ir Ervinas Uzialo (tren. Inga Kardauskaitė – Orlovienė, SM „Sostinės tauras“ ).

Sidabrą iškovojo: Lukas Laketčenko ir Martinas Frizelis (tren. Viktoras Frizelis, SM „Eišiškių A. Ratkevičiaus“).

Bronzos medaliais apdovanoti: Arnas Saparis ir Aleksas Vinogradovas bei Vilius Kavaliauskas su Nikita Objedkovu (tren.Romas Stankevičius, Rolandas Stasiulis, SM „Gaja“, Viktoras Frizelis, SM „Eišiškių A. Ratkevičiaus“ ).
Mišrių dvejetų čempionai – Ignas Šišanovas ir Lukrecija Juchnaitė (tren. Inga Kardauskaitė – Orlovienė, Jelena Anikejeva, SM „Sostinės tauras“).

Antros vietos laimėtojai: Nikita Objedkov ir Karina Ivanauskaitė (tren. Viktoras Frizelis, SM „Eišiškių A. Ratkevičiaus“,  Laima Bubnelytė, „Alytaus RSC“).

Trečios vietos laimėtojai: Lukas Laketčenko su Viltaute Adamonyte ir Aleksas Vinogradovas su Eivile Abramavičiūte (tren. Viktoras Frizelis, SM „Eišiškių A. Ratkevičiaus“, Jelena Anikejeva, SM „Sostinės tauras“, Rolandas Stasiulis, SM „Gaja“).

Lietuvos jaunių čempionatas – tai įskaitinės varžybos. Po jų sudaromos Lietuvos jaunių rinktinės, kurios atstovaus Lietuvai Europos jaunių čempionate. Norintys gali paremti jaunuosius sportininkus, prisidedantt prie jų dalyvavimo tarptautinėse varžybose ir didinant savo patirtį, Contribee platformoje: https://contribee.com/stalotenisas

Varžybų vyr. Teisėjas Šarūnas Stankevičius, vyr. sekretorė Inga Kardauskaitė – Orlovienė.

Dėkojame Andriui Černeckiui už bendradarbiavimą organizuojant čempionatą.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, bei jų trenerius!

Attachment