Registracija į varžybas

LIETUVOS JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ RINKTINĖS DALYVAUJA WTT YOUTH CONTENDER TURNYRE, NORVEGIJOJE

Facebook
Birželio 9 d. Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktinės išvyko į Norvegiją, į WTT Youth Contender turnyrą, Sandefjorde.
Lietuvos jaunių merginų rinktinei atstovauja: Eivilė Abramavičiūtė, Lukrecija Juchnaitė, Marija Mikalauskytė;
Lietuvos jaunių vaikinų rinktinei atstovauja: Ignas Šišanovas, Ervinas Uzialo, Vilius Kavaliauskas.
Lietuvos jaunučių mergaičių rinktinei atstovauja Deimantė Adlytė ir Aida Kaveckytė;
Lietuvos berniukų rinktinei atstovauja Martinas Frizelis, Augustas Griška.
Su sportininkais išvyko Viktoras Frizelis, Rolandas Stasiulis, Mironas Krejeris.
Sportininkai pagal amžių dalyvaus U15, U17, U19 grupėse ir mišrių dvejetų rungtyse.
Linkime pergalingų varžybų ir medalių!
Po šio turnyro sportininkai lieka Sandefjord mieste ir birželio 14 d. pradės kovas Šiaurės Europos jaunių ir jaunučių čempionate.
Facebook

DAUGIAU

Kitos naujienos

Naujienos

LSTA SVEIKINA VIKTORĄ FRIZELĮ SU JUBILIEJUMI!

Sveikiname Viktorą Frizelį gražaus 50-ojo jubiliejaus proga! Dėkojame už ilgametį atsidavimą, indėlį ir nuopelnus Lietuvos stalo tenisui. Linkime stiprios sveikatos,

Naujienos

LSTA TAURĖ 2026

LSTA Taurė 2026 Kviečiame dalyvauti ir varžytis su stipriausiais Lietuvos stalo tenisininkais! Turnyras skirtas ne tik išaiškinti pajėgiausius šalies žaidėjus,