Šeštadienį Gargžduose vyko Lietuvos vaikų (2015 m. gimimo ir jaunesnių) asmeninis stalo teniso čempionatas, kuriame jaunieji sportininkai varžėsi dėl stipriausiųjų vardo mergaičių ir berniukų grupėse. Visą dieną netrūko atkaklių kovų, emocijų bei gražių sportinių akimirkų.
Mergaičių grupės prizininkės:
- 1 vieta – Milėja Rakšnytė (trenerė L. Sabaliauskienė)
- 2 vieta – Dominyka Rulytė (trenerė L. Sabaliauskienė)
- 3 vieta – Mantė Bilotaitė (treneris G. Ušackas)
Berniukų grupės prizininkai:
- 1 vieta – Matan Etin (treneris R. Gimelstein)
- 2 vieta – Raigardas Zautra (trenerė L. Bubnelytė)
- 3 vieta – Tauras Adamonis (trenerė J. Anikejeva)
Nuoširdžiai sveikiname čempionato nugalėtojus, prizininkus bei jų trenerius už puikius rezultatus, atkaklumą ir parodytą meistriškumą.
Taip pat dėkojame varžybų teisėjams ir visiems prisidėjusiems prie sklandaus bei sėkmingo renginio įgyvendinimo. Tokie čempionatai ne tik ugdo jaunųjų sportininkų meistriškumą, bet ir skatina meilę sportui bei garbingai kovai.










