🏓 Šiandien (gegužės 24 d.) Vilniuje vyko atkaklios kovos dėl 2026 m. LSTA taurių! 🏆
Moterų grupės čempione tapo Marija Mikalauskytė (tr. A. Orlovas), kuri po itin dramatiškos penkių setų kovos rezultatu 3:2 įveikė Lukreciją Juchnaitę (tr. G. Juchna).
Trečiąją vietą iškovojo Eivilė Abramavičiūtė (tr. R. Stasiulis), taip pat rezultatu 3:2 pranokusi Smiltę Morkūnaitę (tr. R. Velička).
Vyrų grupėje šiemet stipriausias buvo Valdas Martinkus (tr. R. Jackevičius), kuris finale užtikrintai 3:0 nugalėjo praėjusių metų čempioną Luką Rimkų (tr. A. Orlovas).
Kovoje dėl trečiosios vietos netrūko intrigos – Ignas Šišanovas (tr. A. Orlovas) po atkaklios penkių setų kovos 3:2 įveikė Martiną Frizelį (tr. V. Frizel).
Vyrų pusfinalių rezultatai
- Valdas Martinkus – Martin Frizel 3:1
- Lukas Rimkus – Ignas Šišanovas 3:2
📊 Visus „LSTA Taurė 2026“ rezultatus rasite čia:
https://rezultatai.stalotenisas.lt/competitions/631?tab=events
🙏 Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir sklandaus įgyvendinimo, o taip pat dar kartą sveikiname nugalėtojus, prizininkus ir jų trenerius už padovanotą puikų reginį bei nepamirštamas sportinės kovos emocijas!
🏓 Taip pat dėkojame „Naminiai Jolantos šakočiai“ už varžybų prizininkams įsteigtus saldžiuosius prizus, o Eugenijui Vaičiūnui – už įamžintas varžybų akimirkas. Daugiau nuotraukų pasidalinsime artimiausiu metu.










