
SVEIKINAME LIETUVOS JAUNIŲ ČEMPIONATO NUGALĖJUS MEDARDĄ STANKEVIČIŲ IR EMILIJĄ RILIŠKYTĘ
Kovo 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių stalo teniso čempionatas. Varžybos vyko Vakarų stalo teniso akademijos sporto salėje, joje 32 vaikinai ir 32 merginos rungėsi




