2009-2010 metų LSTA Taurės varžybų III etapo rezultatai

2009-2010 metų LSTA taurės varžybų 3 etapo rezultatai

Trečias  Lietuvos stalo teniso  asociacijos taurės varžybų etapas vyko Panevėžyje.Vyrų varžybose (kas jau tapo įprasta) dalyvavo gausus būrys  stalo tenisininkų . Didesnio moterų aktyvumo nesulaukta. Varžybas papuošė nemažas būrys Latvijos sportininkų.

Vyrų varžybų finale susitiko du Lietuvos jaunių rinktinės nariai Alfredas Udra ir Arnoldas Domeika. Pajėgesnis buvo Arnoldas įveikęs Alfredą rezultatu 3-2. Trečią vietą iškovojo Marius Bučys , nugalėjęs Algirdą Skirgailą.

Moterų varžybose užtikrintai pirmą vietą laimėjo Ingrida Preidžiūtė , antra liko Martyna Sidabraitė ,trečiaAleksandraVološina Latvijos.

Po trijų LSTA taurės varžybų etapų vyrų grupėje pirmauja Valdas Martinkus ir Arnoldas Domeika , surinkę atitinkamai 46 ir 43 taškus.

Moterų lentelės viršujeIeva Venslavičiūtė ir Eglė Stuckytė, turinčios vienodą taškų sumą.