Kalendorius

2022 LSTA varžybų nuostatai

DataVaržybų pavadinimasVaržybų vietaVyriausias teisėjasVykdytojas
Sausio 8-9 d. Baltijos šalių jaunių TOP-10 pirmenybėsLatvija
Sausio 14 d. Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. vaikų (2010 m.g. )kom. pirmenybėsŠalčininkaiV. FrizelisMNŠC-LSTA
Sausio 15 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Aukščiausia lyga - VyraiVilkaviškisV. MartinkusSTL
Sausio 15 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Pirma lyga - Vyrai (A grupė)KelmėV. MartinkusSTL
Sausio 15 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Pirma lyga - Vyrai (B grupė)VilkaviškisV. MartinkusSTL
Sausio 15 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Trečia lyga (5-8 grupė)Rietavas
Sausio 15 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Ketvirta lygaKelmėV. MartinkusSTL
Sausio 16 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Aukščiausia lyga - MoterysVilkaviškisV. MartinkusSTL
Sausio 16 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Pirma lyga - MoterysVilkaviškisV. MartinkusSTL
Sausio 16 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Antra lygaKelmėV. MartinkusSTL
Sausio 16 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 TURAS - Trečia lyga (1-4 grupė)RietavasV. MartinkusSTL
Sausio 21 d.Lietuvos jaunių 2006 m. kom. čempionatasTelšiaiR. Gustys
Sausio 23 d.Lietuvos stalo teniso taurės 3 etapas,Mažeikių STK ,,Vijurkas'' taurėMažeikiaiR. Jackevičius
Sausio 22-23 d.J. Urbšienės tarptautinis turnyrasŠiauliaiV. SereikaSM Dubysa
Sausio 26 d. Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunimo pirmenybės (į Lietuvos jaunimo čempionatą)MažeikiaiR. Jackevičius
Sausio 29 d.Lietuvos jaunimo čempionatas (2001 m.g.)DruskininkaiLSTA
Sausio 29 d.‘’Žalgirio‘‘ sporto draugijos žaidynėsAlytusDSC Žalgiris
Vasario 5 -6 d.Lietuvos vaikų (2010 m.g.) komandinių, asmeninių pirmenybių finalas VilniusMNŠC-LSTA
NEVYKS. NAUJA DATA BUS PASKELBTA
Vasario 9 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunučių pirmenybės (į Lietuvos jaunučių čempionatą)Alytus
Vasario 12 d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Aukščiausia lyga - MoterysKelmėV. MartinkusSTL
Vasario 12 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Pirma lyga - MoterysKelmėV. MartinkusSTL
Vasario 12 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Antra lygaVilkaviškisV. MartinkusSTL
Vasario 12 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Trečia lyga (1-4 grupė)RietavasV. MartinkusSTL
Vasario 13 d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Aukščiausia lyga - VyraiKelmėV. MartinkusSTL
Vasario 13 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Pirma lyga - VyraiKelmėV. MartinkusSTL
Vasario 13 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Trečia lyga (5-8 grupė)RietavasV. MartinkusSTL
Vasario 13 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 TURAS - Ketvirta lygaVilkaviškisV. MartinkusSTL
Vasario 14-20 d.WTT Youth ContenderMetz, PrancūzijaWTT
Vasario 14-20 d.WTT Youth ContenderSpa, BelgijaWTT
Vasario 19-20 d.Lietuvos jaunučių čempionatas (2007 m.g.)Vilnius LSTA
Vasario 23 d.Rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos m. jaunių pirmenybės (į Lietuvos jaunių čempionatą)AlytusL. Bubnelytė
Vasario 26-27 d.Miestų, rajonų čempionataiPagal tvarkaraštį
Kovo 5-6 d.Lietuvos jaunių čempionatas (2003 m.g.)RietavasLSTA
Kovo 11 d.Šiaulių miesto, rajono vaikų (2009 m.g. ir jaunesni berniukai, 2010 m.g. ir jaunesnės mergaitės) pirmenybėsŠiauliai SM Dubysa
Kovo 12d.Lietuvos komandinio čempionato 7 TURAS - Aukščiausia lyga - VyraiKelmėV. MartinkusSTL
Kovo 12d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Pirma lyga - Vyrai (1-12 vietų)KelmėV. MartinkusSTL
Kovo 12d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Pirma lyga - Vyrai (13-20 vietų)RietavasV. MartinkusSTL
Kovo 12d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Trečia lyga (5-8 grupė)PrienaiV. MartinkusSTL
Kovo 12d.Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Ketvirta lygaRietavasV. MartinkusSTL
Kovo 13 d. Lietuvos komandinio čempionato 7 TURAS - Aukščiausia lyga - MoterysKelmėV. MartinkusSTL
Kovo 13 d. Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Pirma lyga - MoterysKelmėV. MartinkusSTL
Kovo 13 d. Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Antra lygaRietavasV. MartinkusSTL
Kovo 13 d. Lietuvos komandinio čempionato 6 TURAS - Trečia lyga (1-4 grupė)PrienaiV. MartinkusSTL
Kovo 19 d.Alytaus m. ir rajonų suaugusių pirmenybės dėl patekimo į Lietuvos čempionatąŠalčinininkaiV. FrizelisLSTA
Kovo 20 d.Lietuvos čempionatas I etapasVilkaviškis
Kovo 26-27 d.Lietuvos čempionatas II etapasDruskininkai LSTA
Balandžio 2 d.Lietuvos pajėgiausių jaunių (2003 m.g.) ir jaunučių (2007 m.g. ) TOP-12 pirmenybėsVilnius LSTA
Balandžio 3 d.
Balandžio 6 d.Pasaulinė stalo teniso diena
Balandžio 9 d.Lietuvos komandinio čempionato 8 TURAS - Aukščiausia lyga - VyraiRietavasV. MartinkusSTL
Balandžio 9 d.Lietuvos komandinio čempionato 8 TURAS - Aukščiausia lyga - MoterysRietavasV. MartinkusSTL
Balandžio 12-17 d.Europos jaunimo čempionatasBukareštasETTU
Perkelta į rugsėjo 14-18 d.
Balandžio 15 d.Šiaulių miesto vaikų (2011 m.g. Ir jaunesnės ir berniukai) pirmenybės ŠiauliaiSM Dubysa
Balandžio d.Lietuvos studentų čempionatasKaunas LSSA
perkeltas į gegužės 14 d.
Balandžio 15 d.Rajonų grupės bei Alytaus ir Klaipėdos miestų komandinės jaunučių (2003 m.g.) pirmenybėsTelšiaiMNŠC-LSTA
Balandžio 18-24 d. WTT Youth ContenderTbilisis, GruzijaWTT
Balandžio 21 d. Lietuvos jaunučių 2008 m.g. kom. čempionatasŠalčininkaiV. FrizelisMNŠC-LSTA
Balandžio 23 d.Lygų finalaiKaunasV. MartinkusSTL
Balandžio 24 d.Širvintų - SC taurėŠirvintos
Balandžio 27-28 d.Lietuvos vaikų (2009 m.g) asmeninių pirmenybės Zonose
Balandžio 27- gegužės 3 d.WTT Youth ContenderLinz, AustrijaWTT
Bal 30 d.Lietuvos jaunių (2003 gim.m.) komandinis čempionatasŠalčinininkaiMNŠC-LSTA
Gegužės 8 d.Lietuvos taurės finalinės varžybosŠalčininkai
Gegužės 7 d.Lietuvos jaunučių (2009 m.g.) asmeninės pirmenybės ŠalčininkaiLMNŠC
Gegužės 14 d. Lietuvos studentų čempionatasVilniusLSSA
Gegužės 13-15 d.Trenerių V. Šimanskienės ir V. Moskovkos tarptautinis atminimo turnyrasJonavaS.BureikaJKKSC
Gegužės 21 d.Šiaulių m. jaunučių mergaičių pirmenybės (2008 m. gim. ir jaun.)ŠiauliaiSC Dubysa
Gegužės 16-22 d.WTT Youth ContenderWladyslawowo, LenkijaWTT
Gegužės 24-30 d.WTT Youth ContenderPlatja d’Aro, IspanijaWTT
Gegužės 28-29 d.Lietuvos jaunučių (2010 m.g) asmeninių ir komandinių pirmenybių finalinės varžybosAlytusL. BubnelytėLMNŠČ
Birželio 1 d.Lietuvos vaikų (2011 m.g) asmeninių pirmenybės ZonoseLMNŠČ
Birželio 10-11 d.Lietuvos senjorų čempionatas
Birželio 11 d. Šiaulių m. jaunių berniukų čempionatas (2006 m. gim. ir jaunesnių)ŠiauliaiSC Dubysa
Birželio 6-12WTT Youth Contender Havirov, ČekijaWTT
Birželio 10 d. Baltijos šalių jaunių TOP-10 pirmenybėsLatvijaLTTF
Birželio 11-12 d.Lietuvos jaunučių (2011 m.g) asmeninių pirmenybių finalinės varžybosVilniusMNŠC-LSTA
Birželio 12 d. Vasaros turnyras 2022TelšiaiR. Gustys
Birželio 18 d.Šiaulių miesto stalo teniso jaunių čempionatasŠiauliai
Birželio 17-19 d.Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviras čempionatas Br. Balaišienei atmintiVilnius LSTA
Atšaukta, čempionatas nevyks 2022 m.
Birželio 21-26 d.Pasaulio jaunių festivalisVengrija
Birželio 24-26 d.Šiaurės Europos šalių jaunių jaunučių čempionatasIslandija ESTF
Birželio 25 - liepos 2Europos veteranų čempionatasItalija
Liepos 6-15 d. Europos jaunių, jaunučių čempionatasNovi Sad, SerbijaETTU
Rugpjūčio 5-7 d. Europos šiaurės šalių čempionatasDruskininkaiLSTA
Rugpjūčio 8-14 d. WTT Youth ContenderHelsinborg, ŠvedijaWTT
Rugpjūčio 13-21 d. Europos asmeninis čempionatasMunichas, VokietijaETTU
Rugpjūčio 20-21 d. VSTA tarptautinis stalo teniso turnyras "Klaipėda Open"KlaipėdaVSTA
Rugpjūčio 26-28 d. Europos mini jaunučių čempionatasSchiltigheim, Prancūzija
Rugpjūčio 30- rusgėjo 5 d.WTT Youth ContenderVaraždinas, KroatijaWTT
Rugpjūčio 30- rusgėjo 5 d.WTT Youth ContenderOtočecas, SlovėnijaWTT
Rugsėjo 14-18 d. Europos jaunimo čempionatasCluj Napoca, RumunijaETTU
Rugsėjo 22 d. Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.pirmenybės į Lietuvos jaunučių (2008 m.g.) "Olimpinių vilčių" pirmenybesAlytus
Rugsėjo 24-25 d. Lietuvos jaunučių (2008 m.g.) "Olimpinių vilčių" pirmenybių finalinės varžybos
Rugsėjo 24 d. LKSKA "Nemunas" Kelmė
Rugsėjo 30- spalio 9 d. Pasaulio čempionatasChengdu, KinijaITTF
Spalio 1-2 d.Tarptautinis stalo teniso turnyras Utenos DSC ir LSD "Žalgiris" prizams laimėtiUtena
Spalio 3-9 d. WTT Youth ContenderBelgradas, SerbijaWTT
Spalio 8 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Spalio 9 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Spalio 15-16 d. Tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas nusipelniusiam treneriui V. Giedraičiui atmintiTelšiaiR.Gustys
Spalio 15 d. Lietuvos pajėgiausių jaunių (2004 m.g.) TOP-12 pirmenybėspagal tvarkaraštį
Spalio 22 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Spalio 23 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Spalio 28-30 d.Tarptautinis stalo teniso turnyras skirtas trenerio Z. Sliževskio atminimuiŠalčininkaiV. Frizel
Spalio 30- lapkričio 5 d. WTT Youth ContenderLignanas, ItalijaWTT
Lapkričio 3-9 d. WTT Youth ContenderSzombathely, VengrijaWTT
Lapkričio 7-13 d. WTT Youth ContenderSenec, SlovakijaWTT
Lapkričio 19 d. V. Variakojo taurės turnyrasPanevėžys
Lapkričio 19 d. Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Lapkričio 20 d. Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Lapkričio 26-27 d. Grigiškių OpenGrigiškėsA. Genzūras
Gruodžio 3 d.SM "Tauras" turnyrasVilniusA. Orlovas
Gruodžio 10 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Gruodžio 11 d.Lietuvos stalo teniso lygospagal tvarkaraštį
Gruodžio 5-11 d. Pasaulio jaunių čempionatas
Gruodžio 17 d.Lietuvos pajėgiausių TOP-12 pirmenybės
*LSTA turi teisę keisti kalendoriuje numatytas datas
English EN Lithuanian LT