Kalendorius

2023 LSTA varžybų nuostatai

2023 m. LSTA varžybų kalendorius

*LSTA turi teisę keisti kalendoriuje numatytas datas

DataVaržybų pavadinimasVaržybų vietaVyriausias teisėjasVykdytojasPastabos
Sausio 7 d.LKČ AL vyrai, pirma lyga vyrai 3 ratas PrienaiŠ. StankevičiusLSTA
Sausio 8 d.LKČ AL moterys, pirma lyga vyrai 3 ratas PrienaiŠ. StankevičiusLSTA
Sausio 11 d.Lietuvos rajonų gr. ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunimo čempionatas (į Lietuvos jaunimo čempionatą)
Sausio 14 d.Lietuvos jaunimo čempionatas ŠirvintosLSTA
Sausio 11-14 d. WTT Youth ContenderLinz, AustrijaWTT
Sausio 15 d.Lietuvos vaikų (gim. 2011 m. ir jaunesnių) rajonų gr. komandinis stalo teniso čempionatasTelšiai LMNŠC-LSTA
Sausio 21 d. Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“, žiemos sporto žaidynėsAlytus
Sausio 21-22J. Urbšienės tarptautinis turnyrasŠiauliaiV. SereikaŠiauliai
Sausio 28-29 d.Miestų ir rajonų čempionatai
Vasario 4 d.LKČ AL moterys, pirma lyga vyrai 4 ratas VilkaviškisŠ. StankevičiusLSTA
Vasario 5 d.LKČ AL vyrai, pirma lyga vyrai 4 ratas VilkaviškisŠ. StankevičiusLSTA
Vasario 8 d. Lietuvos Rajonų grupės ir Alytaus miesto Lietuvos čempionato I-as etapasVilkaviškis
Vasario 11 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, I moterų lyga 3 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Vasario 12 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, I moterų lyga 3 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Vasario 15 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunučių pirmenybės (į Lietuvos jaunučių čempionatą)Šalčininkai
Vasario 18 d.Lietuvos čempionato pirmas etapas VilkaviškisLSTA
Vasario 25- kovo 3 d.WTT Youth Contender Vila Real, Ispanija
Vasario 25 - 26 d.Lietuvos jaunučių čempionatasŠalčininkai LSTA
Kovo 3 - 5 d. Lietuvos čempionatasDruskininkaiLSTA
Kovo 8 d. Lietuvos Rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos m. jaunių čempionatas(į Lietuvos jaunių čempionatą)
Kovo 11 d. Lietuvos jaunių (gim. 2004 m. ir jaunesnių) rajonų gr. komandinis stalo teniso čempionatasTelšiaiLMNŠC-LSTA
Kovo d. Lietuvos jaunių (gim. 2004 m. ir jaunesnių) komandinis stalo teniso čempionatas Bus paskelbtaLMNŠC-LSTAData bus paskelbta
Kovo 18-19 d.Lietuvos jaunių čempionatasRietavasLSTA
Kovo 25 d.LKČ AL moterys, pirma lyga vyrai 5 ratas TelšiaiŠ. StankevičiusLSTA
Kovo 26 d.LKČ AL vyrai, pirma lyga vyrai 5 ratas TelšiaiŠ. StankevičiusLSTA
Kovo 27 - balandžio 2 d.WTT Youth ContenderVladyslavovas, Lenkija
Kovo 27 - balandžio 2 d.WTT Youth ContenderBerlynas, VokietijaWTT
Balandžio 1 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, I moterų lyga 4 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Balandžio 2 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, I moterų lyga 4 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Balandžio 5-9 d.Europos jaunimo čempionatasSarajevo, Bosnia and Herzegovina
Balandžio 7 d.Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių TOP-12 pirmenybėsBus paskelbtaLSTA
Balandžio 14 d.Lietuvos studentų čempionatas LSSA
Balandžio 15 d.LKČ AL vyrai, pirma lyga vyrai 6 ratas RietavasLSTA
Balandžio 15 d.Širvintų - SC taurėŠirvintos
Balandžio 16 d.LKČ AL moterys, pirma lyga vyrai 6 ratas RietavasLSTA
Balandžio 17-23 d.WTT Youth ContenderSpa,  BelgijaWTT
Balandžio 17-23 d.WTT Youth ContenderMetz, PrancūzijaWTT
Balandžio 22 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, finalinis etapasPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Balandžio 23 d.LKČ antra, trečia, ketvirta lyga, finalinis etapasPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Balandžio 23 d.Pasaulinė stalo teniso diena
Balandžio 29 d.Vyrų ir moterų aukščiausios lygos ir vyrų pirmos lygos pusfinaliai ir finalai, ir vyru antros lygos pirmas finalas (dėl 1-8 vietos) ir antras finalas (dėl 9-16 vietos)PrienaiŠ. StankevičiusLSTA
Balandžio 30 d.Moterų pirma lyga (visos komandos), trečios vyrų lygos pirmas finalas (dėl 1-8 vietos) ir ketvirtos lygos finalas (dėl 1-6 vietos)PrienaiŠ. StankevičiusLSTA
Gegužės 5-7 d.Europos atrankos komandinis čempionatas
Gegužės 6-7 d.Lietuvos vaikų (gim. 2011 m. ir jaunesnių) komandinis, asmeninis stalo teniso čempionatas Bus paskelbtaMNŠC-LSTA
Gegužės 10-16 d.WTT Youth ContenderPlatja D Aro, IspanijaWTT
Gegužės 13 d.LSTA TaurėBus paskelbta
Gegužės 15-21 d. WTT Youth ContenderPanagyurishte, Bulgarija
Gegužės 16 d. Lietuvos jaunučių (gim. 2010 m. ir jaunesnių) asmeninio stalo teniso čempionato zoninės varžybos Bus paskelbtaLMNŠC-LSTA
Gegužės 19-20 d. Trenerių V. Šimanskienės ir V. Moskovkos tarptautinis atminimo turnyrasJonavaS. BureikaJKKSC
Gegužės 27 d.Lietuvos jaunučių (gim. 2010 m. ir jaunesnių) asmeninio stalo teniso čempionato finalinės varžybos Bus paskelbtaLMNŠC-LSTA
Gegužės 29- birželio 4 d.WTT Youth ContenderHavirov, ČekijaWTT
Birželio 1 d.Lietuvos vaikų (gim. 2012 m. ir jaunesnių) asmeninio stalo teniso čempionato zoninės varžybos Bus paskelbtaLMNŠC-LSTA
Birželio 3-4 d.Lietuvos senjorų čempionatasKelmėLVSTA
Birželis (bus patikslinta)Baltijos šalių jaunių TOP-10 pirmenybėsEstija/Lietuva/Latvija
Birželio 10 d.Lietuvos vaikų (gim. 2012 m. ir jaunesnių) asmeninio stalo teniso čempionato finalinės varžybos Bus paskelbtaLMNŠC-LSTA
Birželio 8-11 d. WTT Youth ContenderHelsingborg, Švedija
Birželio 14-18 d.Europos U13 čempionatas
Birželio 26-28 d.Šiaurės Europos šalių jaunių jaunučių čempionatasEstija ESTF
Birželio 26 - liepos 1 d.Europos veteranų čempionatasSandefjord, Norvegija
Liepos 14-23 d.Europos jaunių-jaunučių čempionatasGliwice, LenkijaETTU
Rugpjūčio 19-20 d. VSTA tarptautinis stalo teniso turnyras "Klaipėda Open"KlaipėdaVSTA
Rugpjūčio 25 -27 d. Europos mini jaunučių čempionatasSchiltigheim, Prancūzija
Rugsėjo 10-17 d.Europos komandinis čempionatasMalmo, ŠvedijaETTU
Rugsėjo WTT Youth Contender
Rugsėjo 23-24 d.Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviras čempionatas Br. Balaišienei atmintiVilniusLSTA
Rugsėjo 23-24 d.Tarptautinis stalo teniso turnyras Utenos DSC ir LSD "Žalgiris" prizams laimėti
Rugsėjo 19 d. Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.pirmenybės į Lietuvos jaunučių (2009 m.g.) "Olimpinių vilčių" pirmenybesBus paskelbta
Rugsėjo 30- spalio 1 d.Lietuvos Olimpinių Vilčių pirmenybėsBus paskelbtaLSTA
Spalio 7 d. Lietuvos jaunučių (gim. 2010 m. ir jaunesnių) rajonų gr. komandinis stalo teniso čempionatas Bus paskelbta
Spalio 7 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Spalio 8 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Spalio 14 d. Lietuvos pajėgiausių jaunių (2005 m.g.) TOP-12 pirmenybėsBus paskelbtaLSTA
Spalio 14 d. Tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas nusipelniusiam treneriui V. Giedraičiui atmintiTelšiai
Spalio 21 d. Lietuvos jaunių (gim. 2008 m. ir jaunesnių) rajonų gr. komandinis stalo teniso čempionatas Bus paskelbta
Spalio 21 d.LKČPagal tvarkaraštį
Spalio 22 d.LKČPagal tvarkaraštį
Spalio 27-29 d. Tarptautinis stalo teniso turnyras skirtas trenerio Z. Sliževskio atminimuiŠalčininkai
LapkričioWTT Youth Contender
Lapkričio 11 d.V. Variakojo taurės turnyrasPanevėžys
Lapkričio 18 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. Stankevičius
Lapkričio 19 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. Stankevičius
Lapkričio 25 d.Lietuvos jaunučių (gim. 2010 m. ir jaunesnių) komandinis stalo teniso čempionatas Bus paskelbta
Lapkričio 24-26 d.Grigiškių OpenGrigiškėsA. Genzūras
Gruodžio 3 d. Lietuvos jaunių (gim. 2008 m. ir jaunesnių) komandinis stalo teniso čempionatas Bus paskelbta
Gruodžio 3-10 d.Pasaulio jaunių čempionatas
Gruodžio 11 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Gruodžio 12 d.LKČPagal tvarkaraštįŠ. StankevičiusLSTA
Gruodžio 16 d.Lietuvos pajėgiausių TOP-12 pirmenybėsBus paskelbtaLSTA
English EN Lithuanian LT