LIETUVOS JAUNIŲ TOP-12 PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJAIS TAPO EMILIJA RILŠKYTĖ IR ELIGIUS KLARENBEEK

Vakar, Panevėžyje,  vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių TOP-12 pirmenybės.

Merginų finale dėl pirmos vietos kovojo vilnietė Emilija Riliškytė (SM „Tauras“, tren. Jolanta Prūsienė) su panevėžiete Auguste Melaikaite (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, tren. Valdas Martinkus). Emilija Riliškytė iškovojo pergalę (rezultatu 4:1) ir tapo šių pirmenybių čempione, o A. Melaikaitė užėmė II-ą vietą.

Dėl trečios vietos susitiko Kornelija Ščiglaitė (SM „Tauras“, tren. Algis Majorovas) su Laura Abaravičiūte („Naujųjų žvaigždžių“ klubas, tren. Hen Alon). K. Ščiglaitė 3:0 nugalėjusi L. Abaravičiūtę iškovojo III-ią vietą.

Vaikinų finale dėl čempiono titulo kovojo vilnietis Eligius Klarenbeek („Naujųjų žvaigždžių“ klubas, tren. Hen Alon) su Vakariu Mečioniu (SM „Tauras“ tren. Artūras Orlovas). Eligius Klarenbeek nugalėjo Vakarį Mečionį rezultatu 4:2 ir  iškovojęs aukso medalį tapo Lietuvos pajėgiausiu stalo tenisininku jaunių amžiaus grupėje!

Dėl bronzos medalio susitiko uteniškis Osvaldas Juodelis (Utenos daugiafunkcis sporto centras, tren. Edgaras Kovėra) su vilniečiu Viliu Samakaljevu („Naujųjų žvaigždžių“ klubas, tren. Hen Alon). V. Samakaljevas rezultatu 3:0 įveikė priešininką ir užsitikrino III-ią vietą.