IŠ ESTIJOS ATVIRO JAUNIŲ JAUNUČIŲ ČEMPIONATO LIETUVIAI GRĮŽO SU ĮVAIRIŲ SPALVŲ MEDALIAIS

Lapkričio 9-11 dienomis, Estijoje vyko atviras stalo teniso jaunių-jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo daug sportininkų iš Lietuvos, įvairiose amžiaus grupėse.

Mini jaunučių komandinėse varžybose antrą vietą, nusileidusi Rusijos komandai užėmė Lietuvos komanda, jai atstovavo vilniečiai Ervinas Uzialo ir Ignas Šišanovas (tren. A. Orlovas)

Mini jaunučių mergaičių amžiaus grupėje, komandinėse varžybose Gerda Šišanovaitė su Laura Abaravičiūte (tren. A. Orlovas, A. Kybartaitė) iškovojo 2-ą vietą, o Medeinė Stankevičiūtė su Laura Grigorukaite (tren. E. Stuckytė, V. Martinkus)- 3-ią vietą.

Jaunučių asmeninėse varžybose Gerda Šišanovaitė iškovojo aukso medalį, antra liko estė, o trečią vietą užėmė Laura Abaravičiūtė.

Jaunučių berniukų amžiaus grupėje 1-ą vietą iškovojo ir aukso medaliu bei taure buvo apdovanoti Lietuvos komanda, kuriai atstovavo Eligius Klarenbeek, Šimon Lukša ir Lukas Rimkus (tren. H. Alon, A. Orlovas)

Jaunučių berniukų amžiaus grupėje iš lietuvių geriausiai pasirodė Eligius Klarenbeek, jis užėmė 3-ią vietą.

Jaunių amžiaus grupėje, Lietuvos II-a komanda, kuriai atstovavo Osvaldas Juodelis ir Vakaris Mečionis (tren. E. Kovera, A. Orlovas) ,  nugalėjusi švedų komandą užėmė 3-ią vietą.

Mini jaunučių mergaičių amžiaus grupėjė 2-ą vietą užėmė Medeinė Stankevičiūtė, o 3-ią vietą Laura Grigorukaitė.

Mini jaunučių berniukų amžiaus grupėje Ignas Šišanovas užėmė 2-ą vietą.

LSTA sveikina Estijos Open puikiai pasirodžiusius stalo tenisininkus bei jų trenerius.