Italijos jaunių-jaunučių atvirame čempionate iškovoti net 3-ys medaliai

Kovo 4-8 d. Lignano mieste Italijoje vykusiame jaunių-jaunučių čempionate (Premmier serijos) jaunieji Lietuvos sportininkai Medardas Stankevičius ir Agnius Kačerauskas iškovojo net 3 medalius.

Puikius rezultatus varžybose demonstravę abu Lietuvos sportininkai pateko į jaunučių asmeninių varžybų pusfinalį. M. Stankevičius pusfinalyje rezultatu 3:1 nugalėjo Ioannis SGOUROPOULOS (Graikija), o Agnius Kačerauskas 3:1 nusileido būsimam čempionui Jannik XU (Vokietija). Po atkaklios kovos finale rezultatu 3:1 (8:11, 8:11, 11:2, 8:11) M. Stankevičius turėjo pripažinti Jannik Xu pranašumą. M. Stankevičius iškovojo sidabro, o Agnius Kačerauskas bronzos medalius.

Jaunučių berniukų dvejeto varžybose jaunųjų sportininkų pora iškovojo bronzos medalį. Sportininkai ketvirtfinalyje rezultatu 3:0 nugalėjo Vitor AMORIM (Portugalija) ir Florian BOURRASSAUD (Prancūzija). Pusfinalio kovoje rezultatu 1:3 turėjo nusileido Vokietijos atstovams Fanbo MENG ir Jannik XU.

Tikimasi, jog puikius rezultatus demonstruojantys sportininkai, Europos jaunių-jaunučių čempionate, kuris vyks liepos mėnesį Slovakijos sostinėje Bratislavoje taip pat iškovos medalius.

Europos stalo teniso sąjungos (ETTU) skelbiamame reitinge U-15 amžiaus grupėje Medardas Stankevičius šiuo metu yra 4-as Europoje, o Agnius Kačerauskas užima 84 vietą.